اخبار روزاخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبانک و بورسدلار و ارزطلا وسکهپول وسرمایه

به گزارش خبرگزاری اقتصادناب، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۴ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۱۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت یورو ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان و درهم امارات  ۶ هزار و  ۲۵۰ تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در تعطیلات نوروز، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و … باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و … قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۲ هزار و ۱۸۳ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۱ هزار و ۷۴۳ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۶ هزار و ۶۵۲ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۶ هزار و ۱۲۴ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: شنبه ۲۵  اردیبهشت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۲  هزار و ۱۸۳

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۲  هزار و ۷۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۶  هزار و ۶۵۲

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۷ هزار و ۴۰۰

قیمت درهم

۶ هزار و ۲۵۰

قیمت پوند

۳۲ هزار و ۲۳۰

بروزرسانی: ‌شنبه ۲۵  اردیبهشت ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۸۰۰   هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳  میلیون و ۸۰۰  هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۲۵۰ هزار

بروز رسانی: ‌شنبه ۲۵  اردیبهشت ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۴  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۳۳۸  هزار

مثقال طلا

۴  میلیون و ۳۵۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۴۳

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا