اخبار مهماقتصادیبیمهپیشخوان

سه محور مهم فعالیت های بیمه آسماری تشریح شد

 

” اقتصادناب_علیرضا یزدان دوست مدیرعامل بیمه آسماری در گفت و گویی کوتاه برنامه های این شرکت را تشریح کرد. “

به گزارش اقتصادناب به نقل از رازپول، یزدان دوست با بیان اینکه بیمه آسماری در سال های اخیر نتوانسته است در کلیه مناطق آزاد کشور حضور پیدا کند اذعان کرد که به واسطه حضور سرمایه گذاران خارجی و البته داخلی برخی از مناطق آزاد مانند چابهار و ماکو از موقعیت مطلوبی برخوردار شده است، بنابراین بیمه آسماری نیازمند است تا در این مناطق حضور موثری پیدا کند. بر این اساس یکی از برنامه‌های پیشرو حضور موثر در مناطقی است که بیمه آسماری تا پیش از این فعالیت نداشته است.

وی ادامه داد که تقویت بیمه آسماری در مناطق آزاد و ویژه فعلی که در حال حاضر حضور دارد و تبدیل بازارهای بالقوه این مناطق به بازارهای بالفعل حسب بررسی های صورت گرفته یکی دیگر از رویکردهای بیمه آسماری در روزهای آینده است.

یزدان دوست در پاسخ به این پرسش که پرتفوی فعلی این شرکت به سمت بیمه های درمانی منحرف شده و بخش قابل توجهی از پرتفوی را این رشته تشکیل می دهد اشاره داشت که پرتفوی درمان در بیمه آسماری به واسطه سهامدارانی با این سبقه تقویت شده است اما متوازن سازی آن در دست بررسی قراردارد.

وی اذعان دارد که علیرغم فعالیت طولانی صنعت بیمه در کشور،محصولات متنوع و متعددی با توجه به نیاز بازار طراحی نشده است و همواره محصولات مشابه برای گروه های مختلف مردمی عرضه و صادر شده است، در حالی که نیازهای امروز مشتریان تغییر کرده و در بیمه آسماری در نظر داریم که از مشتری به محصولات جدید برسیم.

یزدان دوست تقویت حضور کارگزاران در این شرکت را از دیگر رویکردهای دوره مدیریتی خود برشمرد و اذعان داشت که در طول فعالیت سال‌های اخیر، شرکت با تعداد محدودی از کارگزاران فعالیت داشته است اما در نظر داریم ارتباطات با این گروه را تقویت کنیم.

به نظر می رسد که انتخاب یزدان دوست به عنوان مدیری جوان و تحصیل کرده نشان از تغییر رویکرد در هیات مدیره بیمه آسماری دارد. بیمه آسماری در این دوره علی رغم دوره های گذشته نسبت به انتخاب مدیری جوان اقدام کرده است و رویکرد تغییر را انتخاب کرده است.

مدیرعامل جدید نیز اذعان دارد که قرار است برند بیمه آسماری را متحول کند و با شناسایی نیازهای مشتریان نسبت به بازارسازی و بازارگردانی این نیازها اقدام کند.

لازم به اشاره است که هفته گذشته رئیس هیئت‌مدیره بیمه آسماری علیرضا یزدان دوست را به‌عنوان مدیرعامل بیمه آسماری منصوب کرد.

مدیرعامل بیمه آسماری از افراد شناخته شده در صنعت بیمه است که سابقه کاری ۲۰ ساله را در کارنامه کاری خود دارا می‌باشد.

یزدان دوست که دارای مدیریت کارشناسی بیمه اکو از دانشگاه علامه طباطبائی و کارشناسی ارشد (MBA) از دانشگاه تهران است، دارای سوابق متعددی در مراکز آموزش بیمه‌ای و فعالیت‌های علمی در صنعت بیمه کشور است.

از مسئولیت‌ها و سوابق مدیریتی علیرضا یزدان دوست می‌توان به مدیریت فنی، معاونت فنی، مشاور مدیرعامل، نماینده هیئت مؤسس، مدیر راه‌اندازی و… در شرکت‌های بیمه پارسیان، دی، آرمان و سرمد میتوان اشاره کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا