اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

خدماتی متمایز از بیمه ایران درنمایشگاه فاینکس

به گزارش خبرنگار اقتصاد ناب این روزها شاهد برگزاری یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران هستیم. این نمایشگاه که محلی برای رونمایی از آخرین دستاوردهای مالی و پولی کشور است، میزبان ۳۹۰ شرکت داخلی و خارجی می باشد.
در مهم ترین رویداد مالی منطقه، شرکت سهامی بیمه ایران حضوری فعال دارد. در این بین شاهد تفاوت هایی در این حضور از جمله همراهی زیرمجموعه های وزین بیمه ایران معین ، شرکت سرمایه گذاری «سبا»، مرکز علمی کاربردی بیمه ایران و مهمانسرای هتل عباسی اصفهان هستیم.
خدمتی متمایز از بیمه ای متمایز
در کنار حضور پُررنگ شرکت سهامی بیمه ایران در فاینکس یازدهم، شاهد ارائه خدمتی متمایز از این شرکت سرآمد بیمه ای هستیم. مشاوره، صدور و ارائه بیمه نامه عمر و زندگی «مان» و بیمه نامه های بدنه و ثالث خودرو در غرفه بیمه ایران در نمایشگاه توجه بازدیدکنندگان را جلب نموده است.
گفتنی است صدور بیمه نامه زندگی از سوی بیمه ایران در روزهایی که فاینکس یازدهم در جریان است، به صورت مدوام در غرفه شماره یک سالن ۳۱ A نمایشگاه انجام می پذیرد.
بیمه عمر و زندگی بیمه ایران با عنوان «مان» یکی از کاملترین محصولات بیمه ای موجوداست که دارنده آن را از خرید بسیاری از محصولات بیمه ای دیگر معاف می کند.
این بیمه نامه ابزاریست مناسب برای تبدیل پس اندازهای خرد به پشتیبانی مطمئن برای سال های دور که نیاز به حمایت و دستگیری افراد در آن سال ها افزایش می یابد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا