اجتماعیاخبار روزاخبار مهمادبیفرهنگیمناسبتیپیشخوانکارآفرینان

تبریک سال نو مهندس حسن شاه حسینی

بهار از راه رسید تا سر آغازی باشد برای هم گرایی، گره گشایی و مهرورزی؛ در حقیقت عید نوروز نمادی است از شادابی، شکوفایی و نواندیشی.
 نوروز باستانی فرصتی دوباره برای مشاهده ی قدرت الهی در زنده کردن طبیعت و نو شدن زندگی و زمانی مناسب برای بازاندیشی و دوراندیشی در عالم خلقت و تامل در باب آینده و هدف خلقت انسان است.
حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش، توانستیم در سالی که گذشت گام بسیار ارزنده ای را در جهت تحقق اهدافمان در گروه نواندیشان برداریم .
امید است در سالی که در پیش رو داریم این تلاش‌ها در راستای دستیابی به چشم‌انداز، حفظ و ارتقای جایگاه برتر مجموعه، افزایش کیفیت و رضایتمندی ذینفعان پیگیرانه ادامه یابد.
برای اینجانب نهایت مسرت است که درپیشگاه خداوند متعال و در قدوم بهار و سال نو، صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ خدمت کارکنان و خانواده محترم آنان در گروه نواندیشان ابراز نمایم، بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت های مجموعه در سالیان گذشته مرهون سعی و تلاش جمعی شما همکاران ساعی و تلاشگر بوده است.
از حق تعالی می خواهیم تا قلب های همه ما را با نور خود منور، وجود نازنین تان سلامت و سرشار از عزت، روزهای پیش رویتان خرم، حال و احوالتان نیکو و نوروزتان خجسته و پاینده باد.
با احترام ؛حسن شاه حسینی ریاست هیات مدیره گروه نواندیشان
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا