اخبار مهماقتصادیبیمهپیشخوان

بیمه دانا به ازای هر سهم ۳۳۷ ریال سود محقق کرد

 

” اقتصادناب_شرکت بیمه دانا در دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۳۳۷ ریال سود محقق کرده است. “

به گزارش اقتصادناب ، براساس اطلاعیه ای که در سامانه کدال منتشر شده، شرکت بیمه دانا در دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۳۳۷ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد رشد داشته است.

در این اطلاعیه علت رشد ۲۰ درصدی عمدتا به دلیل شناسایی یک هزار و ۱۳ میلیارد ریال سایر درآمدهای بیمه‌ای عنوان شده است. براین اساس این شرکت براساس عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ مبلغ ۳۴۳٫۴۶۲ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

در این دوره، حق بیمه صادره بیمه دانا مبلغ ۳۱٫۰۱۶٫۷۹۴ میلیون ریال عنوان شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن ۲۶ درصد افزایش نشان می‌دهد. همچنین درآمدهای حق بیمه ای بیمه دانا نیز با ۱۶ درصد افزایش نسبت به سال ۹۶ به مبلغ ۲۲٫۲۳۸٫۹۶۱ میلیون ریال رسیده است.

صورت های مالی بیمه دانا نشان می‌دهند که همزمان میزان خسارت پرداختی این شرکت نیز ۲۱٫۲۲۵٫۴۶۰ ملیون ریال بوده که نسبت به سال قبل از آن ۲۸ درصد رشد یافته است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا