اخبار مهماقتصادیبیمههمدانویژهپیشخوان

اقتصادناب_همدان؛ارائه تسهیلات به نمایندگان برتر بیمه سرمد

اقتصادناب_ایجاد انگیزه در نمایندگان عامل مهمی‌ در جذب سهم بیشتری از بازار می باشد و به همین منظور برای ارائه تسهیلات ویژه به نمایندگان برتربرنامه ریزی هایی شده است

ایجاد انگیزه در نمایندگان عامل مهمی‌ در جذب سهم بیشتری از بازار می باشد و به همین منظور برای ارائه تسهیلات ویژه به نمایندگان برتر برنامه ریزی هایی انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادناب، در ادامه بازدیدهای استانی شعب، کاتب، رییس هیات مدیره بیمه سرمد با حضور در محل شعبه همدان، با کارکنان و نمایندگان این استان دیدار کرد.

نمایندگان استان همدان در این جلسه، موانع و مشکلات خود را با رییس هیات مدیره شرکت مطرح نمودند و کاتب به آنان اطمینان خاطر داد: نسبت به رفع موانع موجود تدابیر لازم اتخاذ گردد. کاتب در این دیدار افزایش میزان فروش نمایندگان را مورد تاکید قرار داد و گفت: افزایش سطح دانش فنی شبکه فروش از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی همگام با دانش روز دنیا یکی از رویکردهای مهم شرکت در حوزه شبکه فروش خواهد بود. وی ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی با محورهایی چون فنون ارتباط با بیمه گذار و بازاریابی و فروش بیمه به ویژه بیمه‌های زندگی خواهد بود.

رییس هیات مدیره بیمه سرمد در بخش دیگری از سخنان خود ایجاد تعامل دوسویه نمایندگان با شعب بانک صادرات را مورد تاکید قرار داد و افزود: بدنه بیمه سرمد اعم از مدیران، کارشناسان و شبکه فروش، خدمتگزاران کارکنان، بازنشستگان و مشتریان بانک صادرات هستند و ارائه شایسته خدمات بیمه‌ای به این مجموعه به عنوان بزرگترین سهامدار شرکت، همواره یکی از مهمترین اولویت‌های شرکت خواهد بود.

کاتب از ایجاد انگیزه در نمایندگان را به عنوان عامل مهمی‌در جذب سهم بیشتری از بازار دانست و تصریح کرد: به همین منظور، در جهت ارائه تسهیلات ویژه به نمایندگان برتر، برنامه ریزی‌هایی انجام گرفته است که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد. در ادامه این سفر استانی، رییس هیات مدیره بیمه سرمد از محل ساختمان شعبه بازدید کرد و نشست صمیمانه و دوستانه‌ای نیز با همکاران شعبه همدان داشت که در این جلسه گزارشی از عملکرد شعبه و همکاران ارائه شد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا