آذربایجان شرقیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

۶۳ درصد جمعیت عجب اقتصادناب_آذربایجان شرقی،شیر زیرپوشش بیمه سلامت هستند

مراغه – اقتصادناب- مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی گفت: ۴۶ هزار نفر معادل ۶۳ درصد از جمعیت شهرستان عجب شیر زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند.

به گزارش اقتصادناب، وحید مجیدی روز دوشنبه در مراسم معارفه رییس جدید بیمه سلامت شهرستان عجب شیر افزود: از این تعداد ۳۴ هزار نفر در مناطق روستایی و بقیه نیز بیمه شدگان کارمندی و همگانی و سایر اقشار هستند.
وی تلاش برای الکترونیکی کردن خدمات درمانی را از گام های اساسی سازمان بیمه سلامت عنوان کرد و افزود: رفع هم پوشانی بیمه ای از دیگر اولویت های کاری این سازمان عنوان کرد.
وی با بیان اینکه با تمهیدات صورت گرفته و تصویب چهار هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال اوراق برای پرداخت مطالبات، مشکل بدهی های بیمه به جامعه پزشکی حل می شود افزود: مطالبات بیمه در چهارماه گذشته تصویه شده و تا ۱۰روز آینده بقیه مطالبات نیز پرداخت خواهد شد.
فرماندار شهرستان عجب شیر نیز افزود: بیمه سلامت یکی از ادارات پیش رو در شهرستان بوده و شهروندان رضایت مطلوبی از این سازمان دارند و نیاز است برای تداوم این رضایتمندی خدمات بهتری به مردم ارایه شود.
عادل اصغر پور گفت: ساختمان بیمه سلامت در این شهرستان احداث شده و نیاز است که نیروی انسانی آن نیز تامین شود تا کیفیت خدمات بالاتر رود.
وی اضافه کرد: خدمت مطلوب و باکیفیت و بی ‌منت از وظایف مسئولان است و اگر مسئولان هرکدام به نحو صحیح به رسالت خود عمل کنند شاهد رضایتمندی مردم خواهیم بود.
در این مراسم حمیده علیپور به عنوان رییس اداره بیمه سلامت شهرستان عجب شیر معرفی شد.
شهرستان عجب شیر با حدود ۷۱ هزار نفر جمعیت در۹۸ کیلومتری جنوب غربی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا