اخبار مهمبیمهفرهنگیویژهپیشخوان

یکسال بیمه تکمیلی رایگان با خواندن روزانه ۱صفحه قرآن کریم

مسئول غرفه برگ زیتون (طرح ختم گروهی قرآن کریم) از اختصاص یکصد هزار سهمیه بیمه تکمیلی رایگان برای تمام اعضای سامانه طرح قرآنی (۱۴۵۲) و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن خبر داد.

به گزارش اقتصادناب، ابراهیم زاده مسئول غرفه برگ زیتون (طرح ختم گروهی قرآن کریم) در نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: یکصد هزار سهمیه بیمه تکمیلی رایگان برای تمام اعضای سامانه طرح قرآنی (۱۴۵۲) و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن کریم اختصاص می یابد.

وی افزود: متقاضیان می توانند با تلاوت روزانه فقط یک صفحه قرآن کریم در ماه مبارک رمضان (انتخاب ۳۰ صفحه موردنظر) هدایای ویژه ای نظیر یکسال بیمه تکمیلی به مبلغ ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال، بسته نفیس قلم قرآنی هوشمند و کارت اعتباری بدون قرعه کشی دریافت کنند.

مسئول غرفه طرح ختم گروهی قرآن کریم ۱۴۵۲ (برگ زیتون) ادامه داد: این طرح ملی با هدف بسط فرهنگ انس با قرآن کریم و گسترش فرهنگ تلاوت و تدبر در آیات قرآن و همگرایی نهادهای قرآنی و اجتماعی برای ایجاد پویش های معنوی با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح کشور اجرا می شود.

وی در همین رابطه افزود: افراد مشارکت کننده در این طرح علاوه بر اجر معنوی و اخروی و بهره مندی از هدایا و جوایز ویژه، می توانند از تسهیلات وام قرض الحسنه تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال نیز بهره مند شوند.

ابراهیم زاده گفت: متقاضیان شرکت در طرح قرآنی ۱۴۵۲ می توانند عدد ۵ را به سامانه ۳۰۰۰۷۰۱ ارسال و با دعوت هریک از دوستان و تکمیل ختم گروهی قرآن کریم اعتبار دریافت کنند و علاوه بر دریافت هدایای ویژه (بدون قرعه کشی) از جوایز ارزنده تأمین شده نظیر ۱۹ دستگاه خودرو سمند، ۱۳۳سفر به عتبات عالیات (به همراه تمام اعضای خانواده) ، ۹۳۱ سفر به مشهد مقدس و هزاران دستگاه انواع نوت بوک، تبلت و گوشی تلفن همراه نیز که در تاریخ ۵ مردادماه سال جاری مصادف با سالروز ولادت امام رضا (ع) در شبکه ۳ صدا و سیما به صورت زنده قرعه کشی و اعلام می شود بهره مند شوند.

وی یادآور شد: در سامانه طرح بزرگ قرآنی ۱۴۵۲ برای یکصد هزار نفر اول هدایای بدون قرعه کشی تأمین شده است و پیش بینی می شود با استقبال گسترده مخاطبان این ظرفیت تا پایان ماه مبارک رمضان تکمیل شود.

لازم به ذکر است؛بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار (قرآن چهل چراغ هدایت) تا ۱۴ خرداد ماه مصادف با ۱۹ رمضان در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برپاست

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا