اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوانکرمانشاه

کلیه کارکنان وکارشناسان بیمه ایران در آماده باش برای خدمت به بیمه گزاران عزیز می باشند.

 

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه ایران استان کرمانشاه ،با تشکیل ستاد مدیریت بحران در ساختمان مدیریت گروهی متشکل از کارکنان و کارشناسان بیمه ایران در آماده باش برای خدمت به بیمه گزاران عزیز و هم استانی های گرامی می باشند.
به دستور مدیرکل محترم بیمه ایران استان کرمانشاه کلیه مراکز و شعب تابعه و نمایندگان شبکه فروش استان جهت ارائه خدمت به بیمه گزاران آماده میباشند .
طی دستور مدیر کل استان که به شبکه فروش ابلاغ گردید ،بیمه گزارانی که قبلا از نمایندگان بیمه نامه آتش سوزی دریافت کرده اند و تقاضای پوشش سیل دارند پس از بررسی دقیق ریسک و رعایت همه جوانب بخشنامه ارسالی اختیار داده میشود که نسبت به ارائه این پوشش اقدام نمایند . همچنین بیمه گزارانی که جدیدا درخواست دریافت ببمه نامه دارند و خارج از مناطق پرخطر و یا دارای ریسک کمتری هستند نیز پس از بازدید دقیق و سنجش ریسک و رعایت موارد بخشنامه می توانند نسبت به صدور بیمه نامه اقدام نمایند . لازم به یادآوری میباشد که در صورت عدم رعایت مفاد بخشنامه عواقب قصور احتمالی بر عهده واحد صادر کننده میباشد .
متآسفانه اعلام خبر از طرف خبرگزاری فارس با عنوان “تخلف آشکار شرکت‌های بیمه‌ در کرمانشاه/ بیمه سیل موجود نیست تقاضا نفرمایید!” که ظاهرآ بدون اطلاع از نحوه خدمت رسانی بیمه ایران میباشد صورت پذیرفته است .

شرکت سهامی بیمه ایران با سابقه ای ۸۴ ساله مهمترین رسالت خود را خدمت به هموطنان دانسته ودر شرایط بحرانی حامی و پشتیبان سرمایه های هموطنان عزیز می باشد ،در این شرایط نیز با دستور اکید مدیر کل بیمه ایران استان کرمانشاه کلیه دفاتر نمایندگی در سطح استان آماده خدمت به بیمه گزاران بر اساس رعایت قوانین می باشند و این خبر صحت ندارد .

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا