اخبار مهماقتصادیصنعت،معدن و تجارتویژهپول وسرمایهپیشخوان

اعتماد به جوانان بازهم به ثمر نشست

رئیس امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان امور اداری و استخدامی کشور خبر داد

اقتصادناب_رئیس امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان امور اداری و استخدامی کشور از کسب رتبه برتر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حوزه بازرسی مبارزه با فساد اداری و صیانت از حقوق مردم خبر داد.

*** کسب رتبه اول در حوزه مبارزه با فساد اداری

 

به گزارش اقتصادناب، خرازی در اولین نشست جامعه بازرسی و نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت بر نقش مهم شفاف‌سازی در افزایش رضایت معنوی مراجعین تاکید کرد و اظهار داشت:

در یک‌سال اخیر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در میان سازمان‌های تابعه وزارت صمت با رشدی مطلوب، موفق به کسب رتبه اول در حوزه مبارزه با فساد اداری و صیانت از حقوق مردم شد که این امر نشان از تلاش‌های این سازمان در جهت افزایش سطح رضایت معنوی خود دارد.

 

 

*** شفاف‌سازی فرآیندها و ایجاد اتاق شیشه‌ای در دستگاه‌ها

 

وی با بیان اینکه شفاف‌سازی فرآیندها و ایجاد اتاق شیشه‌ای در دستگاه‌ها دنبال خواهد شد، اظهار داشت:

باید در سالی که مزین به نام رونق تولید است با اقدامات مضاعف باعث افزایش سطح رضایتمندی تولیدکنندگان و صنعتگران گردیم.

 

*** ارتقای سلامت اداری در وزارت صمت

 

در این نشست مشترک، صادقی مدیر کل دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت صمت نیز گفت:

مقابله با فساد اداری در مجموعه ستاد وزارت صمت با جدیت دنبال می‌شود و برخوردهای قانونی لازم با متخلفین در هر رده سازمانی انجام می‌گیرد.

وی ایجاد شفافیت در فرآیندهای مختلف وزارت صمت را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت:

ارتقای سلامت اداری در وزارت صمت از مهمترین برنامه‌های این اداره کل است و امیدواریم با همکاری کلیه بازرسین این مجموعه بتوان گام‌های موثری در راستای تحقق ماموریت‌ها و اهداف مورد تاکید مقام عالی وزارت برداریم.

 

 

*** تعالی جایگاه بازرسی

 

در ادامه این نشست علی قبادی، مدیر بازرسی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ضمن برشمردن فعالیت‌های جاری و برنامه‌های بازرسی این سازمان، اظهار داشت:

برای تعالی جایگاه بازرسی مواد ۹۱ و ۹۲ قانون مدیریت خدمات کشوری، احکام این بازرس‌ها توسط معاون وزیر و رئیس سازمان صنایع کوچک صادر گردیده و جلسات متعددی در جهت هماهنگی بیشتر و ارتقای سطح بازرسی در شهرک‌های صنعتی در حال انجام بوده تا بدین‌وسیله محیطی عاری از فساد و پاسخگو را برای مراجعین محترم فراهم آوریم.

 

*** ایجاد کارگروه‌های بازرسی

 

قبادی همچنین ایجاد کارگروه‌های بازرسی و کارگاه‌های آموزشی ویژه بازرسین استانی را از دیگر برنامه‌های بازرسی سازمان صنابع کوچک اعلام و خاطرنشان کرد:

با تدوین شاخص‌های ارزیابی عملکرد، از این پس علاوه بر بازرسی و رسیدگی به شکایت مردمی، به امر مهم ارزیابی چگونگی عملکرد نیروی انسانی دستگاه‌ها نیز خواهیم پرداخت .

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا