اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهفرهنگیویژهپیشخوان

کتاب بیمه‌های زیان پولی منتشر شد

اقتصادناب_کتاب بیمه‌های زیان پولی توسط پژوهشکده بیمه و به منظور ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در زمینه مباحث مربوط به زیان‌های پولی در بیمه، انتشار یافت.

به گزارش اقتصادناب، از جمله مهم‌ترین اهداف نشر این کتاب، پاسخگویی به بخش بزرگی از کمبود منابع بیمه‌ای در این رشته، ارتقای سطح ادبیات بیمه‌های زیان ‌پولی و همچنین افزایش سهم بازار این رشته با توجه به درصد ناچیز آن است.
این کتاب به قلم دکتر سعید صحت، علی مرادنژاد و علی شادی‌آلانق و مشتمل بر ۵ فصل با عناوین مقدمه‌ای بر بیمه‌های زیان پولی، بیمه اعتباری، بیمه ضمانتی، بیمه عدم‌النفع و بیمه صداقت و امانت کارکنان است.
این گزارش می‌افزاید: مخاطبانی که با مسائل بیمه‌ای سروکار دارند یا به انجام پژوهش در زمینه بیمه و حرفه بیمه‌‌گری علاقه‌مند هستند، با مطالعه محتوا و درون مایه علمی این کتاب، پاسخ بسیاری از پرسش‌ها و جستجوگری‌های خود را خواهند یافت. همچنین علاوه‌بر وجود تعداد محدود عناوینی که پیش از این در زمینه رشته ‌زیان‌های پولی در بیمه منتشر شده‌است، ویژگی برجسته این کتاب در آن است که به موازات پرداختن به مفاهیم بنیادی، کاربردی، ساختار و تحولات بیمه‌های زیان پولی در کشور، برخی از کشورهای منطقه و جهان را نیز بررسی می‌کند.
متقاضیان جهت تهیه این کتاب می توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت آباد – میدان شهید تهرانی مقدم – خیابان سرو غربی – نرسیده به میدان قیصر امین پور(شهرداری سابق) – پلاک ۴۳ مراجعه نمایند. همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس http://bookstore.irc.ac.ir امکان پذیر است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا