اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهفرهنگیویژهپیشخوان

چهل و هفتمین شماره نشریه گزارش موردی انتشار یافت

اقتصاد ناب_نشریه گزارش موردی چهل و هفتمین شماره خود را به موضوع فن‌آوری و نوآوری در بخش بیمه اختصاص داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری اقتصادناب و به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، در این شماره به موضوع اینشورتک یا فن آوری بیمه به معنای استفاده از نوآوری‌های فن آورانه در کسب و کار بیمه جهت افزایش بهره‌وری و نیز تبدیل تهدیدها به فرصت ها در این صنعت اشاره نموده است.
دو ماهنامه گزارش موردی همچنین به تامین مالی فن آوری بیمه و واسطه‌گری بیمه و الگوهای توزیع، اقتصاد مشارکتی بیمه و مشاوره رباتیک و هوش مصنوعی پرداخته و در نهایت پس از تجمیع و تجزیه و تحلیل داده‌ها، نقش سیاست و تنظیم مقررات در فن‌آوری بیمه را مورد واکاوی قرار داده است.
بر پایه این گزارش مجموعه حاضر به عنوان بخشی از برنامه کاری کمیته بیمه و مستمری های خصوصی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) به شمار می‌رود.
علاقه‌مندان برای تهیه این نشریه که به قیمت ۸۰۰۰ تومان ارائه می‌شود می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد، میدان شهید تهرانی مقدم، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان قیصر امین‌پور (شهرداری سابق) ، شماره ۴۳ مراجعه نمایند. همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس htpp://bookstore.irc.ac.ir و خرید از طریق آبونمان سالانه امکان پذیر است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا