اجتماعیاخبار مهمورزشیویژه

پیشنهاد «لاریجانی» به هیئت تفحص از استقلال و پرسپولیس

اقتصادناب_حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد، رئیس هیئت تحقیق و تفحص از باشگاه استقلال و پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگاران، در تشریح آخرین روند این تفحص اظهار داشت: اعضای این هیئت اخیراً جلسه‌ای را با علی لاریجانی رئیس مجلس برگزار کرده و گزارشی از روند کار به وی ارائه کردند.

وی افزود: رئیس مجلس در این جلسه نکاتی را درباره روند تحقیق و تفحص‌ها مطرح کرد و به اعضای هیئت پیشنهاد کرد که در روند کار از کارشناسان دیوان محاسبات استفاده شود.

رئیس هیئت تفحص از باشگاه استقلال و پرسپولیس به توصیه دیگر لاریجانی در این جلسه اشاره کرد و گفت: اگر مباحث حقوقی در گزارش وجود دارد،گزارش باید به گونه‌ای تدوین شود که قابل پذیرش در دادگاه‌ها باشد و تنها یک گزارش صرف نباشد که طبیعتاً تدوین چنین گزارشی نیاز به یک کارشناس حقوقی دارد.

حجت‌الاسلام طباطبایی‌نژاد تصریح کرد: براساس پیشنهادات لاریجانی، بنده نامه‌ای به آقای عادل آذر، رئیس دیوان محاسبات و آقای ناصر سراج، رئیس بازرسی کل کشور ارسال کردم تا از ظرفیت‌ها و کارشناسان این ۲ نهاد در روند تحقیق و تفحص استفاده شود.

وی با بیان اینکه تاکنون پاسخ نامه‌ها را دریافت نکرده‌ایم، گفت: پس  از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه پاسخ آقای عادل آذر را در این زمینه پیگیری می‌کنیم.

نماینده مردم اردستان در مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان ۲ باشگاه مدارک و مستندات مورد نیاز را به هیئت تحقیق و تفحص ارسال کردند، اظهار داشت: در حال بررسی ارزیابی این مدارک هستیم.

حجت‌الاسلام طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه باشگاه استقلال و پرسپولیس طی ۱۰ سال گذشته فراز و نشیب‌های فراوانی در سطح مدیریت داشتند، تصریح کرد: مباحث مالی، عزل و نصب‌ها در این ۲ باشگاه و همچنین دلایل جریمه‌های بین‌المللی این ۲ باشگاه از جمله مهمترین محور‌های این تفحص است.

منبع:تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا