اخبار مهماقتصادیبیمهمناسبتیویژهپیشخوان

پیام مدیر عامل محترم بیمه معلم در بیست و چهارمین سالگرد تاسیس منتشر شد

به گزارش اقتصادناب_پیام  محمدابراهیم تحسیری خطاب به کارکنان/ نمایندگان/ هیئت عامل/ سهامداران/ بیمه گذاران و نهاد ناظر؛ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اینگونه بیان شده است ،،،

بسم ا… الرحمن الرحیم
افتخار ۲۴ سال همراهی با بیمه گذاران در تارک شرکت بیمه معلم در حالی می درخشد که این شرکت بیمه مفتخر است اعلام دارد، بیست و چهارمین سالگرد تاسیس خود را با پذیرش در فرا بورس و شعار ارتقا شفافیت در خدمتگزاری پشت سر می گذارد.

خطاب به سهامداران
بیست و چهارمین سالگرد تاسیس بیمه معلم به مدد اراده و هوشمندی سهامداران با درج نام «ومعلم» در تابلوی فرابورس همگام شد تا با تکیه بر قدرت سهامداری منحصر بفرد و  برنامه ای مدون نویدبخش تبدیل آن به سودآورترین شرکت بورسی باشد.
شایان ذکر است که شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان دو سهامدار عمده نقش بی بدیلی در تحقق اهداف این شرکت بیمه ای دارند تا جایی که بیمه معلم مفتخر است اعلام دارد که بیش از ۵ سال است که کلیه دانش اموزان کشور تحت پوشش بیمه ای این شرکت قرار دارند و تمدید قرارداد آموزش و پرورش با بیمه معلم خود بر موفقیت امیز بودن این پرتفوی ملی صحه می گذارد تا بیمه معلم ضمن تلاش برای فرهنگ سازی خدمات بیمه ای در میان نسل جوان، به تعهدات اجتماعی خویش عمل کند.

همچنین وجه تمایز بیمه معلم به دلیل سهامداری منحصر بفرد شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران سبب شده تا نام این شرکت با بزرگترین قراردادهای ناوگان کشتیرانی گره خورد.

خطاب به هیئت عامل
شایان ذکر است، هماهنگی اعضای محترم هیات مدیره در تدوین برنامه راهبردی بیمه معلم در قالب افق چشم انداز ۱۴۰۴ تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف این شرکت بیمه ای داشته که این پازل سیاستگذاری در سایه تیم منسجم و حرفه ای اجرایی و کارکنان متخصص تکامل یافته است.

خطاب به شعب  ** نمایندگان ** شبکه فروش
جذب پرتفوی بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریالی با رشد بیش از ۳۰ درصدی با تکیه بر اصلاح ترکیب پرتفوی و ارزیابی ریسک خود دلیلی است بر این مدعا که مدیران و کارکنان شرکت بیمه معلم با اتکا به انسجام سازمانی و توجه به پراکندگی شعب و نمایندگی ها و با مدد هماهنگی مدیران استانی به این مهم نایل شدند تا تدریجا مسیر تبدیل شدن بیمه معلم به یکی از۵ شرکت برتر صنعت بیمه هموار گردد.
در این راستا اشاره به  پرداخت بیش از ۷ هزار میلیارد ریال خسارت به زیان دیدگان در سال ۹۶ خالی از لطف نیست و  بیانگر آن است که بیمه معلم در راستای ایفا تعهداتش همواره عزمی جزم داشته است.
بیمه معلم در راستای اهداف استراتژیک خود در نظر دارد تا جهت تحقق برنامه ششم توسعه حداقل سیزده درصد پرتفوی خود را به بیمه های عمر اختصاص دهد که در این راستا تولید محصولات نوین بیمه عمر برای اقشار مختلف جامعه و تربیت نمایندگان متخصص را در دستور کار قرار داده که می توان گفت واریز سود قطعی ۲۲٫۷۰ درصدی در سال ۹۶ به حساب اندوخته بیمه گذاران بیمه های زندگی نمونه عملکرد موفق بیمه معلم در مسیر تحقق اهداف خود محسوب می شود.

سخن از نمایندگان به میان آمد، گروهی که پیش قراول و صف مقدم صنعت بیمه محسوب می شوند که با تلاش و حرفه ای گری با تمام سختی ها و چالش ها برند شرکت بیمه را حفظ می کنند. اینجانب ضمن قدردانی از شبکه فروش بیمه معلم اعلام دارم، شرکت بیمه معلم در راستای همگام شدن با تحولات روز و با بهره مندی از شبکه فروش متخصص، توانمند سازی شبکه نمایندگی خود را در دستور کار قرار داده است.
بدون شک بیمه معلم برای حضوری موثر در بازار رقابتی باید با تحولات نوین همراه شود که همکاری با استارت اپ های بیمه ای را آغاز کرده تا بتواند خواسته بحق بازار هدف و مشتریان بیمه ای خود را تحقق بخشد. و ایجاد واحد خدمات آنلاین،،، گام عملیاتی دیگری از این شرکت جهت حرکت به سوی اقتصاد دیجیتال است..

خطاب به نهاد ناظر / بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
در ادامه اذعان می دارم، شرکت بیمه معلم ضمن قدردانی از نهاد ناظر بیمه ای به جهت حضور موثر در میان شرکت‌های بیمه و ترغیب بیمه گران به انضباط مالی و عملکردی، مفتخر است اعلام دارد که در راستای حفظ حقوق ذینفعان در حال آیین نامه حاکمیت شرکتی است و با تشکیل پیش زمینه های این آیین نامه از جمله کمیته تخصصی ریسک، در راستای شفافیت گام های موثر برداشته که نمونه عینی آن صورتهای مالی بر اساس استاندارد گزارشگری مالی (IFRS) است.

خطاب به همه کارکنان
در نهایت از پرسنل شایسته بیمه معلم که در راستای ارتقا برند این شرکت بیمه همواره تلاش کرده اند تشکر می کنم و امید دارم با تکیه بر الطاف خداوند، نام بیمه معلم بر پیکره تنومند صنعت بیمه و کشور جمهوری اسلامی ایران همواره افراشته باشد.

محمدابراهیم تحسیری
بیستم دی ماه ۱۳۹۷ خورشیدی

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا