اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

پروژه جذب بیمه نامه در ۸۰۰ منطقه و ناحیه آموزش و پرورش در بیمه معلم فعال شد

 

” اقتصادناب_معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه معلم مطرح کرد : بهترین سرمایه گذاری را انجام میدهیم تا همانند سالهای قبل سود مشارکت قابل توجهی برای بیمه گذاران خود واریز کنیم و سود قطعی را به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهیم کرد. “

به گزارش اقتصادناب به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه معلم در راستای اطلاع رسانی شفاف و اهمیت تبیین هدف گذاری های سال ۹۸ برنامه های مختلفی را در سال جاری در دستور کار قرار داده است.

جهت بررسی برنامه های این معاونت گفتگویی با عباس معینی، معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه معلم داشته ایم که از نظر میگذرد.

عباس معینی با بیان اینکه شرکت بیمه معلم در سال ۹۶ سود قطعی ۷۰/۲۲ درصد را برای بیمه گذاران بیمه های زندگی خود به ارمغان آورد، تاکید کرد: این شرکت همواره تلاش می کند تا با مطالعه بازارهای پولی ـ مالی و سرمایه بهترین سرمایه گذاری را انجام دهد تا همانند سالهای قبل سود مشارکت قابل توجهی برای بیمه گذاران خود اعلام نماید که طبق سنوات گذشته سود قطعی به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهد شد.

معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه معلم در خصوص برنامه های بیمه معلم در زمینه فرهنگ سازی بیمه های عمر و ارایه محصولات جدید در سال ۹۸ خاطر نشان کرد: شرکت بیمه معلم در امر فرهنگ سازی بیمه عمر، جامعه هدف متفاوتی را مد نظر قرار داده است.

بیمه معلم فرهنگ سازی را از گروه سنی کودک و نوجوان شروع کرد، لذا طی سالهای گذشته با انتشار کتابهای جذاب داستانی با مفهوم بیمه در “رشته های زندگی و سرمایه گذاری، آتش سوزی و حوادث”برای این گروه سنی را در دستور خود قرار داد و در سال جاری نیز با برگزاری همایش هایی در بین خانواده های دانش آموزان این مهم در حال انجام می باشد.

عباس معینی معاون فنی اشخاص بیمه معلم با بیان اینکه تدوام انعقاد قرارداد با اموزش و پرورش نشان دهنده رضایت این وزارتخانه از خدمات بیمه معلم است به تکمیل خدمات به قشر دانش آموزی و فرهنگی در سال ۹۸ اشاره و تصریح نمود: در سال ۹۸ با برنامه ریزی انجام شده ،ارتقاء سطح علمی و انگیزشی نمایندگان با برگزاری جشنواره ۱۲۰ ویژه نمایندگان سعی در فعال نمودن پروژه جذب بیمه نامه در ۸۰۰ منطقه آموزش و پرورش شده است. بازی و گیم ویژه دانش آموزان و همچنین برگزاری همایش در مدارس به منظور فرهنگ سازی بیمه زندگی در اولویت اجرای جشنواره و جذب بیمه نامه می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا