اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

پرداخت خسارت سی و دو میلیارد ریالی توسط بیمه دانا

اقتصادناب_مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه دانا با حضور در شعبه قم خسارت آتش‌سوزی شرکت آریا صنعت معصومی را به مدیرعامل این شرکت به مبلغ سی و دو میلیارد ریال پرداخت کرد.

به گزارش اقتصادناب، شرکت آریا صنعت معصومی تنها شرکت تولیدکننده دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب در داخل کشور است که اسفندماه سال گذشته دچار حریق شد و خسارت سنگینی به موجودی و تجهیزات و سوله‌های تولید این شرکت وارد شد.

علیرضا ضیائی‌پور، مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه دانا در مراسم پرداخت خسارت به بیمه‌گذار ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت آریا صنعت معصومی گفت: در شرایط اقتصادی موجود اشتغالزایی کار بسیار بزرگی است بی‌تردید ملت و دولت باید قدردان افرادی که اینچنین به جامعه خدمت می کنند، باشند.

وی با اشاره به ریسک‌هایی که احتمال وقوع آن وجود دارد، یادآور شد: شرکت‌ها و سازمان‌ها در برابر ریسک‌هایی که ذینفعان آنها را تهدید می‌کنند مسئول هستند و باید برای کاهش زیان‌های احتمالی ضمن شناسایی ریسک‌ها آنها را به شرکت‌های بیمه‌گر واگذار نمایند.

ضیائی‌پور در ادامه خاطرنشان کرد: حسن نیت لازمه فرایند بیمه‌‌گری است که بیمه‌گر و بیمه‌گذار از زمان آغاز همکاری باید شفافیت را در دستور کار داشته باشند، بدیهی است ارائه نرخ مناسب از طرف بیمه‌گر منوط به معرفی همه جانبه ریسک‌ها توسط بیمه‌گذار است که اهمیت این امر در زمان وقوع خسارت آشکار می‌شود.

شایان ذکر است؛ شرکت آریا صنعت معصومی از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است که حدود ۷۰ درصد قطعات دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب کشور توسط این شرکت تولید می‌شود.

منبع:روابط عمومی بیمه دانا

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا