اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

پرداخت بیش از ۳۰ میلیارد ریال دیه به ۳ مصدوم حوادث رانندگی

 

اقتصادناب_مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه ملت از پرداخت ۳ فقره خسارت به مبلغ بیش از ۳۰ میلیارد ریال به ۳ مصدوم حوادث رانندگی در یک سال اخیر خبر داد.

به گزارش اقتصادناب علی گندم‌گون مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه ملت با اشاره به لزوم توجه به مسائل ایمنی خودرو و همین طور اعتبار بیمه‌نامه شخص ثالث و بدنه با توجه به نزدیک‌شدن به ایام نوروز، اظهار کرد: هموطنان گرامی در هنگام رانندگی ضمن دقت و تمرکز، آرامش خود را حفظ کنند.

وی با اشاره به آمار ۱۶ هزار نفری تلفات جاده‌ای در سال ۹۶ افزود: بیمه‌ملت طبق وظیفه ذاتی و قانونی خود در سال‌جاری ضمن پرداخت خسارت بیش از ۱۰ هزار فقره پرونده اتومبیل، ۳ فقره خسارت بیش از ۱۰ میلیارد ریال به ۳ مصدوم حوادث رانندگی پرداخت کرد.

به گفته وی، دیه این ۳ مصدوم که متاسفانه صدمات متعددی به آنها وارد شده، به ترتیب ۱۱.۲۸۶.۰۰۰.۰۰۰، ۱۰.۹۳۱.۰۰۰.۰۰۰ و ۱۰.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال بود که طبق آرای محاکم قضایی پرداخت شد.

گندم‌گون با بیان این‌که تمام تلاش خود را برای پرداخت دقیق و به موقع خسارت‌ها و کاهش آلام و مشکلات بیمه‌گزاران حادثه دیده به کار گرفته‌ایم، تصریح کرد: بیمه ملت نه تنها در شعار بلکه با اعتقاد کامل در کنار خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا