اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

پای مردان سیاست به بیمه آرمان هم باز شد

ابوذر ندیمی و نقش سنگینی که برایش تعریف شد!

اقتصادناب_پای مردان سیاست به بیمه آرمان هم باز شد تا ابوذر ندیمی بتواند با گرفتن حکم مشاوره از امیر حسنخانی در زمینه ای با عنوان “مشاور عالی بیمه آرمان در تعریف بیمه های نوین و افزایش سهم بیمه در اقتصاد کشور و ارائه خدمات ارزنده اجتماعی به بیمه شدگان” نقش ایفاء کند.

به گزارش اقتصادناب در حکمی از سوی  حمیدرضا امیرحسنخانی عضو هیئت مدیره و معاون اجرایی شرکت بیمه آرمان ، ابوذر ندیمی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی به عنوان مشاور عالی بیمه آرمان در تعریف بیمه های نوین و افزایش سهم بیمه در اقتصاد کشور و ارائه خدمات ارزنده اجتماعی به بیمه شدگان منصوب شد.

بنابراین گزارش جدا ازینکه به نظر می رسد، پای مردان سیاست به بیمه آرمان نیز باز شده محوریت مشاوره ندیمی در بیمه ارمان نیز در نوع خود جالب است.

حسنخانی عضو هیات مدیره و معاون اجرائی بیمه ارمان در حکم خود ابوذر ندیمی را مشاور بیمه ارمان در تعریف بیمه های نوین در راستای افزایش سهم بیمه در اقتصاد کشور و کمک به به ارایه خدمات ارزنده اجتماعی به بیمه شدگان معرفی کرده است.

گفتنی است، حضور مجلسی ها در شرکتهای بیمه همیشه جذاب بوده و البته اخرین بار غلامرضا تاجگردون این حضور را تجربه کرد که بخت هم با او یار نبود.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا