اجتماعیاخبار مهماقتصادیصنعت،معدن و تجارتویژهکرمانشاه

بزودی همایش معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه برگزار خواهد شد

اقتصادناب_رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه و دبیر این همایش با اعلام خبر برگزاری همایش معرفی توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری استان در دی ماه توضیحاتی در مورد چگونگی برگزاری این همایش ارائه داد.

به گزارش اقتصادناب کیوان کاشفی تاریخ برگزاری این همایش را ۱۷ دی ماه و مکان آن را هتل اسپیناس تهران اعلام نمود و گفت: برابر هماهنگی بعمل آمده این همایش با رویکرد تمرکز بر جذب سرمایه گذاران داخلی برگزار خواهد شد و تعداد۵۰۰ شرکت و هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری در حوزه های مختلف عمرانی – صنعتی – معدنی – کشاورزی – گردشگری و خدمات، حضور خواهند داشت. وی از ویژگیهای این همایش، حضور مقامات بلند پایه کشوری و استانی یاد کرد که تاکنون حضور ریاست مجلس شورای اسلامی – رئیس کل بانک مرکزی – رئیس اتاق بازرگانی ایران و وزیرنفت قطعی شده است. همچنین ظرفیت های قابل توجه برای سرمایه گذاران بعمل آمده است.

رئیس اتاق کرمانشاه گفت: به همراه دعوتنامه ها بسته کاملی از فرصت ها و بسته های سرمایه گذاری به همراه توجیهات مالی مورد نیاز جهت مدعوین ارسال گردیده که کمک به آشنایی بیشتر آنان با موقعیت و وضعیت استان خواهد داشت. همچنین رایزنیهایی بعمل آمده، که تعدادی از پروژه ها تا زمان همایش قطعی و تفاهم نامه های مربوطه آن با دستگاه ها، در حاشیه مراسم به امضاء برسند.

کاشفی ضمن تاکید بر ارائه جذاب از فرهنگ و آئین استان در مراسم ابراز امیدواری کرد که این مراسم با شکوه کامل برگزار گردد و رایزنیهای بعد از مراسم جهت اجرایی شدن توافقات با استقرار دبیرخانه دائمی سرمایه گذاری ادامه یابد. وی همچنان خبر از بررسی های لازم جهت برگزاری این مراسم با حضور سرمایه گذاران خارجی در سال آینده را داد و اظهار امیدواری کرد تجربیات حاصله از این همایش بتواند بر ضعف قدیمی استان در جلب و جذب سرمایه گذار غلبه نموده و موجب بهبود فضای کسب و کار استان گردد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا