اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیانتصابانتصاباتبیمهپول وسرمایهپیشخوان

وحید قربانی مدیر روابط‌عمومی بیمه ملت شد

اقتصادناب_مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط‌عمومی بیمه‌ملت با حضور سرپرست مدیریت عامل و عضوی از هیات مدیره برگزار شد.

 

به گزارش اقتصادناب از  روابط‌عمومی بیمه ملت، مراسم تودیع و تکریم ملیحه سادات حسینی مدیر سابق روابط‌عمومی بیمه ملت و معارفه  وحید قربانی به عنوان سرپرست مدیریت جدید این روابط‌عمومی با حضور داود قاسم‌پور، سرپرست مدیریت عامل و مهدی کشاورز، عضو هیئت مدیره، برگزار شد.

 

در این مراسم قاسم پور با تاکید اساس و بنیان روابط‌عمومی به عنوان ویترین سازمان، از زحمات خانم حسینی قدردانی و بیان کرد: در راستای استراتژی‌های ارتباطی و تبلیغاتی جدید شرکت با معرفی دکتر قربانی به عنوان سرپرست مدیریت روابط‌عمومی بیمه ملت، امید است مسیر موفقی که روابط‌عمومی طی می‌کرد ضمن ارتباط هرچه بیشتر با رسانه‌ها ادامه یابد و شاهد موفقیت‌های آتی شرکت با تلاش مستمر همکاران روابط‌عمومی باشیم. وی همچنین بر رعایت اخلاق در عرصه خبر رسانی و رسانه تاکید و خاطرنشان کرد: اخلاق از صدر اسلام با سیره‌ای که از پیامبر گرامی حضرت ختمی مرتبت سراغ داریم جاری بوده و باید بر همین اساس و الگو پیش برویم. وحید قربانی دانشجوی رشته مدیریت رسانه در مقطع دکتری و تا پیش از این، مدیریت واحد ارتباطات و حوزه ریاست شرکت عصرامین کارآفرین را بر عهده داشته است.

 

قربانی همچنین مدیریت ارتباطات و حوزه ریاست شرکت نفت ایرانول، گروه صنعتی بارز، شرکت گسترش الکترونیک تدبیر ایران، مدیریت ارتباطات و حوزه ریاست شرکت بورسی “مبین وان کیش”، مدیریت ارتباطات شرکت شمسا و عضویت انجمن متخصصان روابط‌عمومی کشور را در کارنامه کاری خود دارد. متن کامل حکم سرپرست مدیریت جدید روابط‌عمومی شرکت بیمه ملت به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی برادر ارجمند جناب آقای وحید قربانی

 

با سلام با عنایت به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان «سر‌پرست مدیریت روابط‌عمومی» منصوب می شوید. انتظار می‌رود با بهره‌گیری از منابع و ظرفیت‌های موجود و ارتباط موثر با معاونان و مدیران ستادی، همچنین تعامل سازنده با اصحاب رسانه، خبرگزاری‌ها، جراید و فضای مجازی نسبت به انعکاس مطلوب و صحیح رویدادهای شرکت شاهد شکوفایی، بالندگی و پویایی روابط‌عمومی باشیم. امیدوارم تمامی توان خود را در راستای معرفی و تبلیغ شایسته بیمه ملت و اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها، خدمات و دستاوردهای شرکت به کار بندید و زمینه‌های ارتقای «نشان بیمه ملت» را فراهم آورید.

 

سربلندی و موفقیت روز افزون شما را در انجام امور محوله از ایزد منان خواستارم.

 

داوود قاسم پور

سرپرست و عضو هیات مدیره

 

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا