اجتماعیاخبار مهماقتصادیبانک و بورسویژهپیشخوان

هسته‌ی خسته‌ی بورس تهران

اقتصادناب_در حالی طی روزهای اخیر، بازار سهام با رشد چشمگیر حجم و ارزش معاملات روبرو بوده است که تکرار اختلالات هسته معاملاتی بورس باز هم فعالان بازار سهام را با اشکال در تصمیم‌گیری و دادوستد سهام مواجه کرده ‌است.

به گزارش اقتصادناب، یکی از سایت‌های کاربردی برای انجام معاملات اوراق بهادار سامانه معاملاتی بورس یا همان وب‌سایت مدیریت فناوری بورس یا در اصطلاح عموم TSEاست که در حقیقت پل ارتباطی سهامداران و فعالان بازار سرمایه با اطلاعات و آمار معاملات سهم محسوب می‌شود.

این سایت با توجه به اینکه تنها مرجع رسمی آمار لحظه‌ای معاملات است، اطلاعات بسیار مهم و حساسی در اختیار فعالان بازار سرمایه می‌گذارد.

این در شرایطی است که هر از گاهی اختلالاتی در این سامانه پیش می‌آید که می‌توان از آن به عنوان سرگردانی معامله‌گران بورس در دریافت اطلاعات آنی معاملات یاد کرد.

بر این اساس در حالی طی روزهای اخیر، بازار سهام با رشد چشمگیر حجم و ارزش معاملات روبرو بوده است که این مشکلات باز هم رخ نمایان کرده و موجب ایجاد مشکل در تصمیم‌گیری سهامداران و سرمایه‌گذاران در دادوستدهای بازار سهام شده است.

این در شرایطی است که مدیران شرکت مدیریت فناوری بورس تهران هم در این زمینه نه پاسخگوی پرسش‌ها در این رابطه هستند و نه دستی به سر و روی هسته‌ی خسته‌ی بورس تهران می‌کشند!

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا