اخبار مهماقتصادیبیمهپیشخوان

نوروزی مزیت های رقابتی بیمه زندگی خاورمیانه را تشریح کرد

گسترش دفاتر ارتباطی در سراسر کشور

اقتصادناب_مدیر عامل بیمه زندگی خاورمیانه اعلام کرد: به زودی تعداد دفاتر ارتباطی بیمه زندگی خاورمیانه در سطح کشور افزایش یافته و سعی داریم در اقصی نقاط ایران این دفاتر را راه اندازی نماییم.

به گزارش اقتصادناب گردهمایی سراسری شبکه فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه روز پنج شنبه هفدهم مردادماه ۱۳۹۸ با حضور اعضای شبکه فروش این شرکت برگزار گردید.
“مهدی نوروزی” مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه در سخنانی جذب نیروهای توانمند جدید و آموزش هدفمند را از برنامه های آتی شرکت اعلام کرد و افزود:  درحال حاضر با فراهم شدن زیرساختهای لازم، جذب و آموزش نیروهای جدید فروش، هم بصورت آفلاین و هم آنلاین در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه صورت می گیرد و به زودی تعداد دفاتر ارتباطی ما در سطح کشور افزایش یافته و سعی داریم در اقصی نقاط ایران این دفاتر را راه اندازی نماییم.
نوروزی در ادامه تصریح کرد: به جرات می توان گفت زیر ساختهای شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در کشور حرف اول را می زند و این بزرگترین مزیت رقابتی در میان سایر شرکتهای بیمه ای خواهد بود.
مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه تصریح کرد: بزرگترین نقطه قوت ما در شرکت، شفافیت مالی در ارائه گزارشات مربوطه است که علاوه بر این، توانگری بالا باعث ایجاد تمایز با سایر رقبا شده است.
در پایان این همایش نیز نفرات برتر جشنواره رمضان شرکت بیمه زندگی خاورمیانه معرفی و از آنها تقدیر شد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا