اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

نامه معرفی محمد حیدری جهت مدیرعاملی کارافرین پذیرفته نشد

اقتصادناب_طبق برخی شنیده ها مقام ناظر نامه هیات مدیره بیمه کار آفرین مبنی بر معرفی محمد حیدری را نپذیرفته است.

به گزارش اقتصاد ناب طبق برخی شنیده های خبری  مقام ناظر نامه هیات مدیره بیمه کار آفرین را مبنی بر معرفی محمد حیدری به عنوان مدیر عامل بیمه کار آفرین به دلیل این که از ۷ نفر اعضا هیات مدیره ۴ نفر آن را امضا کرده اند که  دو نفر مدت قانونی هیات مدیره آنان سپری شده و افراد دیگری جایگزین شده اند نپذیرفته است.
گفتنی است ،در حالیکه برخی رسانه ها از خداحافظی ضرابی از بیمه کارآفرین خبر دادند اما وی در جوابیه ای به دنیای اقتصاد این خبر را صراحتا تکذیب کرد.

اما همچنان وضعیت مدیرعامل این شرکت در هاله ای از ابهام قرار دارد در حالیکه ضرابی همچنان در این پست فعالیت می کند اما از سوئی برخی اعضاء هیات مدیره و سهامداران تحرکات خود برای تغییر مدیرعامل را از مدتها پیش در دستور کار قرار داده اند.

نام حیدری مدتهاست که در رسانه ها و کانالهای تلگرامی می چرخد در حالیکه هفته گذشته یک مقام نظارتی در گفتگو با ریسک نیوز گفت تا کنون نامه ای مبنی بر معرفی حیدری دریافت نکرده ایم.

البته  به نظر می رسد طی روزهای اخیر این نامه به مقام نظارتی ارسال شده که گویا انطور که منابع خبری گزارش می دهندمقام ناظر نامه هیات مدیره بیمه کار آفرین را مبنی بر معرفی محمد حیدری نپذیرفته است.

گفته می شود ،به دلیل این که از ۷ نفر اعضا هیات مدیره ۴ نفر نامه را امضا کرده اند که  دو نفر هم مدت قانونی هیات مدیره آنان سپری شده و افراد دیگری جایگزین شده اند ، مورد تایید بیمه مرکزی قرار نگرفته است.

فارغ از صحت یا سقم اخبار و شنیده ها باید دید در نهایت سهامداران در خصوص مدیر عاملی بیمه کارافرین چه تصمیمی اتخاذ می کنند و ایا نهاد ناظر این پیشهاد را تایید می کند یا خیر؟

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا