اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

میزان رضایت مندی مردم از بیمه ایران موجب مباهات است

اقتصاد ناب_رئیس کمیسیون اصل ۹۰ و نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت : براساس بررسیهای به عمل آمده در میان اقشار مختلف مردم، میزان رضایتمندی از بیمه ایران بسیار بالاست که این امر موجب مباهات می باشد.

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه ایران استان قزوین، دکتر “داود محمدی ” در دیدار با مدیرکل بیمه ایران استان قزوین ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) افزود : جایگاه بیمه ایران هم از منظر دستگاههای دولتی و حاکمیتی و هم از منظر عمومی و مردمی جایگاه ویژه ای است که این امر به واسطه اعتماد و اطمینان و آرامش خاطری است که بیمه ایران در مواقع حوادث غیرمترقبه برای مردم به وجود آورده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  گسترش صنعت بیمه نیازمند برنامه ریزی مدون و هدف گذاری در سطح کشور می باشد تصریح کرد: در زلزله کرمانشاه ۱۹۰۰ روستا آسیب دید که خوشبختانه بیمه ایران در این بحران تلخ ، بسیار خوش  درخشید.

دکتر محمدی با بیان  اینکه صنعت بیمه کشور باید تلاش مضاعف تری جهت نفوذ و رسوخ در عمق زندکی مردم نماید خاطر نشان کرد: علیرغم تلاشهای صورت گرفته انتظار بیشتری می رود که  بیمه بتواند در زندگی مردم به ویژه روستائیان وارد شود چرا که در بازسازی روستاها دولت از بضاعت کمی برخوردار است و این امر همت شرکتهای بیمه را در پرداخت خسارت می طلبد که کم کم باید چتر حمایتی بیمه در روستاها مانند شهرها نیز گسترش یابد.

مدیرکل بیمه ایران استان قزوین هم ضمن تسلیت ماه محرم گفت : بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه دولتی حدود ۸۳ سال قدمت دارد که در این مدت توانسته به خوبی به اقشار مختلف مردم خدمات رسانی کند.

محسن شمس افزود: بیمه ایران تنها شرکت بیمه دولتی و بنیانگذار صنعت بیمه در کشور است که از ۱۰۰درصد خسارت پرداختی در کل کشور ۸۰ درصد آن مربوط به بیمه ایران می باشد.

این مسئول پرداخت خسارت بالای حادثه پلاسکو، مجتمع بوعلی ، زلزله کرمانشاه و… را تنها گوشه ای از خسارتهای بالای این شرکت عنوان کرد.

مدیر کل بیمه ایران استان قزوین تصریح کرد: در سال ۹۵، در استان قزوین ۷۵۰میلیارد ریال و در سال گذشته ۸۷۰میلیارد ریال خسارت در کلیه رشته ها ازسوی بیمه ایران پرداخت شد.

شمس کسب عنوان برتر مدیریت  برتر در ارزیابی گروه ۲ استانی، کسب  عنوان برتر در امر حقوق شهروندی و دریافت لوح های متعدد از استانداری محترم قزوین و اداره کل اقتصاد و دارایی را از جمله عناوین مهم در زمان تصدی خود عنوان کرد.

در ادامه این دیدار نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی از ساختمان جدید بیمه ایران  واقع  بلوار مطهری قزوین در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع  بازید کرد و در جریان روند اجرایی ساخت پروژه قرار گرفت.

استان قزوین دارای  ۱۱۰نمایندگی فعال (حقیقی ،حقوقی و کارگزاری ) میباشد که از این تعداد ۴ شرکت خدمات بیمه ای  و ۱۱کارگزار میباشد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا