اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

بیمه ایران بازوی قدرت مند صنعت بیمه کشور

 به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی بیمه ایران، محمد مهدی اعلایی در مراسم‌ معارفه سرپرست جدید شعبه نمایشگاه بین‌المللی بیمه ایران گفت: اعمال فرمول فعلی محاسبه توانگری مالی در خصوص بیمه ایران و سنجش رفتارهای مالی و اجرایی این شرکت با این فرمول خوب است اما باید ملاحظات آن در نظر گرفته شود.
وی افزود: فرمول محاسبه توانگری مالی استخراج شده از یک مدل است و این یک اصل علمی است که لزوما خروجی همه مدلها منطبق با واقعیتهای موجود نیست و مدلها باید متناسب با شرایط واقعی در عالم بیرون بهسازی شوند .
 معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران با تاکید براینکه میزان داراییها، توان مالی و حجم نقدینگی ریالی و ارزی موجود و در اختیار این شرکت در بهترین شرایط در مقایسه با سالهای قبل قرار دارد، خاطرنشان کرد: اگر بنا باشد توانگری مالی بیمه ایران و حتی بیمه مرکزی با فرمول کنونی محاسبه شود هم نتیجه حاصله با واقعیت و برداشت اولیه ذهنی مخاطب از تعریف توانگری فاصله دارد و هم زمینه نگرانی از صنعت بیمه در جامعه فراهم می‌شود.
 اعلایی تصریح کرد: به لطف خدا بیمه ایران امروز در عالی ترین سطح توانمندی در مسیر ایفای تعهدات خود است و تحقیقاً بزرگترین شرکت بیمه کشور توانگری لازم را برای انجام همه تعهداتش دارد.
در مراسم معارفه سرپرست شعبه نمایشگاه بین المللی بیمه ایران که با حضور مدیرکل بیمه ایران استان تهران، کارکنان شعبه نمایشگاه بین المللی بیمه ایران و تعدادی از مدیران کل ستادی بیمه ایران برگزار شد، “مصطفی رستمی” بعنوان سرپرست این شعبه معرفی و منصوب شد.
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا