اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

میرداماد میزبان بیمه پاسارگاد می شود

اقتصادناب_ایده طراحی نما و معماری داخلی، سازگاری با محیط زیست و تغییرات شرایط آب و هوایی، انرژی های پاک و آب خاکستری، مدل رهبری پروژه، مدلسازی اطلاعاتی در طراحی پروژه ساختمان مرکزی بیمه پاسارگاد در نظر گرفته شده است.

به گزارش اقتصادناب،آیین کلنگ زنی ساختمان جدید مرکزی بیمه پاسارگاد با حضور  مجید قاسمی رئیس هیأت مدیره ، معصوم ضمیری مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره ، اعضای هیأت مدیره، معاونین مدیرعامل ، مدیران کل بیمه پاسارگاد و اعضای مدیریت پروژه ، مهندسان مشاور و پیمانکار طرح در روز هشتم آذرماه برگزار شد.

این پروژه در زمینی به مساحت ۲۰۳۴/۶ متر مربع و در ۱۷ طبقه در خیابان میرداماد- خیابان دامن افشار واقع شده است و پیش بینی می شود در مدت ۳۶ ماه احداث و بهره برداری شود.

گفتنی است طراحی معماری ساختمان مذکور که منتج از مطالعه­ ساختار، چشم انداز و ماهیت شرکت بیمه پاسارگاد بوده و طراحان پروژه علاوه بر رعایت مسایل فنی، اقلیمی، اجتماعی کوشش دارند تا کاربری و عملکرد ساختمان را نیز در طراحی دخالت دهند.

ایده طراحی نما و معماری داخلی، سازگاری با محیط زیست و تغییرات شرایط آب و هوایی، انرژی های پاک و آب خاکستری، مدل رهبری پروژه، مدلسازی اطلاعاتی در طراحی پروژه ساختمان مرکزی بیمه پاسارگاد در نظر گرفته شده است.

در آیین کلنگ زنی ساختمان جدید بیمه پاسارگاد هشت کبوتر به نیت امام هشتم به پرواز درآمدند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا