اخبار روزاخبار مهماستانهااقتصاد و داراییاقتصادیصنعت،معدن و تجارتپول وسرمایهکرمانشاه

مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری افتتاح شد

با حضور استاندار و دکترحاتمی معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه؛

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ مهندس بازوند؛ استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری که در فضایی بالغ‌بر ۱۵۰ مترمربع در این سازمان برگزار شد، افزود: حضور آقای رزم حسینی به‌عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت یک فرصت بسیار مناسب برای استان‌هاست و باید از این ظرفیت در راستای حل‌وفصل مشکلات واحدهای تولیدی استفاده کنیم.

استاندار کرمانشاه بابیان مطالب فوق افزود: با افتتاح این مرکز، اولین قدم برای تسریع در حل مشکلات واحدهای تولیدی برداشته شد و با تلاش شبانه‌روزی می‌توان بر مشکلات فائق آمد.

وی در پایان از اقدامات رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و مجموعه همکاران ایشان در خصوص رفع مشکلات تولید و تجارت تقدیر و تشکر نمود.

مهندس دارابی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در افتتاحیه این مرکز بر عزم جدی مدیران استان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی اشاره کرد و افزود: استان کرمانشاه در پی گیری مطالبات واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید از استان‌های پیشرو است و در ایجاد مرکز فوریت‌های مشکلات واحد تولیدی و طرح سرمایه‌گذاری جزء اولین استان‌ها در کشور هستیم.

دارابی در ادامه تأکید کرد: در این مرکز مشکلات واحدهای تولیدی به‌صورت یک اقدام سریع بررسی و توسط یک تیم کارشناسی متشکل از دستگاه‌های مرتبط و با حضور بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان بررسی خواهد شد.
دکتر حاتمی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه نیز در این افتتاحیه ضمن تقدیر از اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع؛ انسجام و نظم بخشیدن به امورات و مشکلات واحدهای تولیدی از عمده برنامه‌ها و اهداف تشکیل مرکز فوریت‌های مشکلات واحدهای تولیدی و طرح سرمایه‌گذاری است که امروز با حضور مدیریت ارشد استان افتتاح شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در پایان یادآور شد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یکی از مهم‌ترین کارگروه‌های استان است که عملکرد خوبی داشته است و این مرهون انسجام و هماهنگی بین مدیران دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان نظیر آب، برق، گاز، مخابرات و غیره است.

مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری صبح امروز؛ یکشنبه، چهارم آبان ماه سال جاری با حضور مهندس بازوند؛ استاندار کرمانشاه، دکتر حاتمی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، مهندس دارابی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، مهندس شکری؛ رییس خانه صنعت و معدن استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در سازمان صمت استان کرمانشاه افتتاح و رسماً کار خود را آغاز کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا