اجتماعیاخبار مهماقتصادیصنعت،معدن و تجارتویژه

مالچ پاشی مواد باطله در راستای صیانت از منابع زیست محیطی

اقتصادناب_مدیر مجتمع نفلین سینیت کلیبر از مالچ پاشی محل دپو مواد باطله کارخانه فرآوری نفلین سینیت در راستای حفاظت و صیانت از منابع زیست محیطی و حذف گرد و غبار خبر داد.

به گزارش اقتصادناب از فلزات آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، علیرضا خوش مقام؛ مدیر مجتمع نفلین سینیت کلیبر با بیان این مطلب گفت: با توجه به تجربه استفاده از محلول SSR400 به عنوان پوششی موثر در راستای تثبیت مواد باطله و حذف گرد و غبار ناشی از آن و همچنین مورد تایید بودن این محلول از سوی مراجع ذی صلاح (سازمان محیط زیست) و با تلاش های واحد HSEE مجتمع، توانستیم عملیات مالچ پاشی محل دپوی مواد باطله را به طور کامل انجام دهیم.

وی در ادامه افزود: مجتمع نفلین سینیت کلیبر در راستای حفظ منابع زیست محیطی، حذف گرد و غبار ناشی از فعالیت های تولید را از وظایف اصلی خود قلمداد می کند و هر زمانی که نیاز باشد خود را ملزم به انجام این رسالت مهم می داند.

خوش مقام ابراز امیدواری کرد: با توجه به اهداف و برنامه های تعیین شده و تشکیل کارگروه های لازم، نسبت به اجرای مدیریت سبز در این مجتمع در آینده ای نزدیک اقدام خواهیم کرد.

گفتنی است محلول تثبیت گرد و غبار (SSR400) یکی از محصولات تولیدی در مجتمع پتاس خور و بیابانک می باشد.

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا