اجتماعیاخبار روزاخبار مهماقتصادیبانک و بورسدلار و ارزطلا وسکهویژه

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۱/۲۰

اقتصادناب_قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۷۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش اقتصادناب، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به روز قبل در قیمت ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان معامله می‌شود.

به گفته فعالان بازار، از جمله دلایل افزایش قیمت طلا و سکه در بازار آزاد طی روز جاری، افزایش قیمت ارز، افزایش تقاضای خرید سکه به دلیل ورود به ماه شعبان و مراسم های عقد و عروسی است.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۸۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

 سکه تمام‌بهار آزادی  ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان
 سکه طرح قدیم  ۴ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان
 نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان
 ربع‌سکه بهار آزادی  یک میلیون و ۷۸۹ هزار تومان
 سکه‌گرمی ۹۳۰ هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم  ۴۷۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت دو میلیون و ۳۷ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۹.۱ دلار معامله می‌شود.

 قیمت  هر  گرم   طلای ۱۸   عیار   ۴۷۰ هزار و ۳۰۰ تومان
 قیمت  هر  گرم   طلای  ۲۴   عیار ۶۲۷ هزار تومان
  قیمت  هر  مثقال   طلا دو میلیون و ۳۷ هزار تومان
  قیمت   اونس   طلا   ۱۲۹۹.۱ دلار

به نقل از تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۲۲۰ تومان افزایش نسبت به روز قبل  ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۸۰ تومان خریداری می‌کنند.

 قیمت  دلار  ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان
  قیمت  یورو۱۵ هزار و ۶۸۰ تومان
 قیمت درهم ۳هزار و ۸۵۹ تومان
 قیمت   پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۵۴۳ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۶۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۵۸۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز کاری قبل ۲۹۰ تومان افزایش یافته است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا