اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

قرارداد آموزش و پرورش با دانا تاثیرات مثبتی بر صنعت بیمه خواهد گذاشت

اقتصادناب_دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، اظهارکرد: قرارداد آموزش و پرورش و شرکت بیمه دانا اتفاق خوبی است که با ارائه خدمات درست می تواند اثری ماندگار بر صنعت بیمه بگذارد.

 

به گزارش اقتصادناب  “سید محمد کریمی” گفت: قراردادی همچون قرارداد بیمه دانا با وزارت آموز ش و پرورش کار حرفه ای صنعت بیمه است و تاثیر بسیار زیادی هم برروی این صنعت خواهد گذاشت.

 

وی، از به ثمررسیدن این قرارداد اظهارخوشحالی کرد و افزود: با ارائه خدمات درست و به موقع به کارکنان آموزش و پرورش می توان اثری خوب درصنعت بیمه گذاشت.

 

وی، اظهارامیدواری کرد که شرکت بیمه دانا به عنوان لیدر در کنارسایر شرکت های بیمه ای به عنوان کمک، خدمات خوبی را به بیمه گذاران ارائه دهند.

 

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، تصریح کرد: بیمه دانا برنده مناقصه آموزش و پرورش بوده که دراین خصوص هم سابقه بسیار طولانی دارد و این اتفاقی مبارکی است و ازمدیرعامل شرکت بیمه دانا وهمه شرکت های بیمه ای که درآینده در قالب اتکایی یا کنسرسیوم به شرکت بیمه دانا به عنوان لیدر کمک می کنند تقاضا دارم که به یکدیگر کمک کنند تا خدمات قابل قبولی برای فرهنگیان صورت بگیرد.

 

کریمی، معتقد است که قراردارد آموزش و پرورش اقدامی شایسته و خوب است.   وی به مسئولین آموزش و پرورش، توصیه کرد که  نسبت به پرداخت به موقع تعهدات خود در قبال شرکت بیمه دانا پایبند باشند.

 

وی، گفت: از فعالان صنعت بیمه به خصوص شرکت بیمه دانا تقاضا دارم  که خدمات  خوب و موثری را ارائه دهند و با برخوردهای مناسب با بیمه گذاران رضایت آنها را جلب کنند تا یک سابقه خوب و ماندگاربرای صنعت بیمه به جا بگذارند.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا