اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

قدردانی مدیرعامل کسب و کار رضوی از بیمه تجارت نو

به گزارش اقتصادناب از روابط‌عمومی شرکت بیمه تجارت‌نو؛ محمد جواد مشیری، افزود: بنیاد بهره وری موقوفات متشکل از ۴۶ شرکت و ۱۸ هزار نفر پرسنل این بنیاد و خانواده های آنان تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان بیمه تجارت‌نو قرار داشتند که با تصمیم قائم‌ مقام تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر تجمیع چهار بنیاد سازمان توانست افراد تحت پوشش را از ۱۸ هزار به ۶۰ هزار نفر افزایش دهد.

وی بیان داشت: در این طرح تجمیعی، شرکت های اقماری که به صورت پیمانکاری در آستان قدس فعالیت داشتند، نیز در این جمعیت گنجانده شدند.
مشیری خاطرنشان کرد: با توجه به سه برابر شدن این آمار و حجم گسترده اسناد، بیمه تجارت‌نو با مطالعه دقیق طرح و فراخوان از همکاران و استفاده از تمامی ظرفیت های بیمه‌ای خود، تصمیم گرفت، وارد همکاری شود.
مدیرعامل شرکت کسب و کار رضوی، جوان بودن مجموعه بیمه تجارت‌نو را نقطه قوت این شرکت بیمه ای دانست و گفت: با توجه به این امر، بیمه تجارت‌نو در کنار بیمه‌های باسابقه ای چون آسیا، ایران و البرز توانست به خوبی رشد کند و پرونده کاری قابل توجهی از خود در صنعت بیمه به ثبت رساند.
وی، گفت که تجمیع کل بیمه‌های بازرگانی توسط مجموعه شرکت کسب و کار رضوی باعث شد تا خدمات بسیار خوبی از بیمه تجارت‌نو دریافت شود و اظهار امیدواری کرد که برای جبران خسارت کرونا در سال آینده با پوشش دهی طرح‌های جدید وارد همکاری شویم.
مشیری، از همکاری خوب شرکت بیمه تجارت‌نو در ارائه خدمات خوب بیمه‌ای با توجه به شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا