اخبار مهماقتصادیبیمهمناسبتیویژهپیشخوان

صلاحیت عضو جدید هیات مدیره آسیا تایید شد

اقتصادناب_بیمه مرکزی صلاحیت حرفه ای مهدی شریفی جهت عضویت در هیات مدیره بیمه آسیا را تایید کرد.

به گزارش اقتصادناب مهدی شریفی که از سوی هیات مدیره بیمه اسیا به عنوان گزینه پیشنهادی برای عضویت در هیات مدیره  و به نمایندگی از شرکت ستاره عمران زمین  به بیمه مرکزی معرفی شده بود ،صلاحیت حرفه ای اش از سوی نهاد نظارتی تایید شد.

مهدی شریفی از سال ۱۳۷۴ تا کنون در پستهای کلیدی بیمه آسیا فعالیت داشته که در کارنامه کاری وی معاونت اداره صدور بیمه ای اشخاص ، معاونت اداره صدور درمان ، رئیس اداره صدور درمان ، معاون مدیر بیمه های درمان ، مدیر بیمه های درمان ، معاون اشخاص و مسئولیت  بیمه آسیا دیده می شود .

گفتنی است ، شریفی دانش اموخته مقطع کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بیمه از دانشگاه تهران است که عضویت در هیات مدیره بیمه اتکائی امین را نیز در کارنامه خود دارد.
همچنین وی از معدود افراد در بیمه اسیا است که با سه مدیرعامل این شرکت بیمه ای یعنی علیپور حاج فتحعلی ها و کاردگر  همکاری داشته است.

پیش ازین فضل ا…معظمی رئیس هیات مدیره بیمه اسیا گفت: معرفی مدیر عامل یا سرپرست شرکت بیمه آسیا به عنوان یکی از اولویت ها مطرح بوده وبزودی این مهم محقق خواهد شد.

اما با وجود گفته های معظمی شرکت بیمه آسیا همچنان بدون سرپرست اداره می شود ضمن اینکه تا کنون بر سر معرفی گزینه پیشنهادی  برای مدیر عاملی ظاهرا توافق حاصل نشده است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا