اخبار مهماقتصادیاملاک و مسکنبیمهپول وسرمایهپیشخوان

صدرنشینان چهارمین جشنواره ۱۴۰۰ فروش بیمه زندگی معلم معرفی می شوند

اقتصادناب_شرکت بیمه معلم در راستای اهداف تعیین شده در برنامه ششم توسعه مبنی بر افزایش ضریب نفوذ بیمه‌های زندگی و با توجه به سیاست‌های کلان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت توسعه بیمه عمر و زندگی، برای چهارمین سال پیاپی، جشنواره ۱۴۰۰ فروش بیمه‌های زندگی را برگزار می‌کند.

به گزارش اقتصادناب به نقل از روابط عمومی بیمه معلم این جشنواره با استراتژی فروش بیشتر با اتکا به تیم‌سازی شبکه فروش جهت عرضه خدمات بیمه عمر و زندگی دردستورکار قرار گرفته است. نمایندگان و کارگزاران بیمه معلم در جشنواره ۱۴۰۰ می‌توانند با دستیابی به فروش یک میلیاردی، جایزه صد و پنجاه میلیون تومانی و اخذ وام‌های مختلف را از آن خود کنند.

سعید گیوه‌چی مدیر بیمه‌های زندگی و حادثه می‌افزاید:در این جشنواره پتانسیل و ظرفیت استان های مختلف در فروش عمر در قالب جداول الگوریتمی محاسبه و در نظر گرفته شده است به طوریکه علاوه بر شاخص وصول حق بیمه جدید، تعداد بیمه نامه نیز به تفکیک جداول استانی مد نظر قرار گرفته است. این جشنواره از ۵ آبان ماه ۹۹ آغاز شده و تا ۵ مرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد.

مستندات نشان می‌دهد:سه جشنواره قبلی تاثیر قابل‌ملاحظه‌ای در افزایش فروش بیمه‌های عمر داشته است.

فروشندگان عمر بیمه معلم از ۴۰۰ نفر به بیش از ۱۸۰۰ نفر رسیده که پیش بینی می‌شود این رقم در سال ۱۴۰۰ افزایش یابد.

در کنار این جشنواره برنامه‌های آموزش راهبردی شبکه فروش و هفت گام موثر در فروش بیمه های عمرو زندگی در دستور کار قرار گرفته است.

اهمیت تیم‌سازی و بهره‌گیری از متدهای جدید بازاریابی و فروش از گام‌های اولیه برای موفقیت در این جشنواره محسوب می‌شوند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا