اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

سرمربی پرسپولیس مطرح کرد:فقدان پوشش های بیمه ای مناسب برای بازیکنان فوتبال

دیدار یحیی گل محمدی با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آرمان ؛

اقتصادناب_یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس با اذعان به نبود بیمه حمایتی برای بازیکنان فوتبال از این موضوع به عنوان یک چالش اساسی یاد کرد.در همین زمینه مجید قلی پور مدیر عامل بیمه آرمان از تعریف بیمه های جدید ورزشکاران و نیز هواداران باشگاه پرسپولیس خبر داد.

به گزارش اقتصادناب از  روابط عمومی بیمه آرمان ، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس ، قهرمان لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران با مدیرعامل و همچنین اعضای هیأت مدیره بیمه آرمان دیدار و گفتگو کرد.

در دیدار مجیدقلی پور و  یحیی گل محمدی ، طرفین در مورد همکاری و تعریف رئوس بیمه ای برای بازیکنان و همچنین طرح های ویژه بیمه ای برای هواداران مذاکره کردند.

گفتنی است در این نشست که در شرکت بیمه آرمان برگزار شد ،  مجید قلی پور با اعلام آمادگی در خصوص تعریف بیمه های جدید ورزشکاران و نیز هواداران باشگاه پرسپولیس به چابکی بیمه آرمان و طرح های جدید بیمه در این حوزه اشاره کرد .

همچنین در ادامه یحیی گل محمدی با اذعان به نبود بیمه حمایتی برای بازیکنان فوتبال از این موضوع به عنوان یک چالش اساسی یاد کرد و گفت : با توجه به اینکه ورزشکار حرفه ای تمام وقت و سرمایه جوانی خود را صرف ورزش می کند در صورت بروز حادثه دچار مشکلات فراوانی می شود که فقدان یک بیمه نامه برای این جامعه حرفه ای بیش از پیش حس می شود و باید هر چه زودتر برای آن چاره اندیشی کرد.

خاطر نشان می شود : در این دیدار رضا آقابابایی رئیس هیأت مدیره،  حمیدرضا امیرحسنخانی نایب رئیس هیأت مدیره و معاون اجرایی و همچنین  هادی رئیس الذاکرین معاون فروش و بازاریابی بیمه آرمان حضور داشتند .

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا