اخبار مهماقتصادیبانک و بورسدلار و ارزویژهپیشخوان

سرمایه خود را با خرید طلا بیمه کنید

“ران پل” نماینده سابق کنگره آمریکا و نامزد ریاست جمهوری در سخنانی گفت: سرمایه گذاران باید دارایی و سرمایه خود را با خرید طلا در برابر افت ناگهانی و شدید ارزش سهام بیمه کنند.

به گزارش اقتصاد ناب،به نقل از کیتکو نیوز، وی افزود: رشد فزاینده بدهی و کسری بودجه آمریکا می تواند موجب کاهش ۵۰ درصدی شاخص سهام در بازارهای مالی شود و توصیه من به سرمایه گذاران این است که در بازار طلا سرمایه گذاری کنند.
وی تاکید کرد : کسری بودجه آمریکا در حال رشد فزاینده است که قبلا آن را ندیده ایم. به نظر من بازار سهام به زودی با افت شدیدی روبرو خواهد شد. به نظر من برنامه محرک پولی فدرال رزرو طی سال های اخیر موجب تزریق میلیاردها دلار نقدینگی شده و این مساله تشکیل حباب در بخش های مختلف مالی به خصوص بازار سهام را در پی داشته است. با ترکیدن حباب در بازار سهام، ارزش دارایی سرمایه گذاران به شدت کاهش خواهد  یافت.
به نوشته طلا،وی افزود: اوضاع اقتصادی آمریکا آن طور که نشان داده می شود، رو به بهبودی نیست و به نظر من شرایط اقتصادی به زودی رو به افول خواهد رفت. در چنین شرایطی تقاضا برای طلا و سایر کالاهای راهبردی افزایش خواهد یافت.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا