اخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

سامانه فروش آنلاین بیمه مستمری حادثی بیمه دی راه‌اندازی شد

 

اقتصادناب_”امکان خرید آن‌لاین بیمه عمر مستمری حادثی بیمه دی از طریق سامانه فروش آن‌لاین این شرکت در اختیار مشتریان قرار گرفت.”

در کنار همه رویدادهای پسندیده ای که این روزها از شرکت های مختلف بیمه میشنویم و میبینیم این بار شرکت بیمه دی از طرحی رونمایی می کند که جالب توجه است.

در راستای اجرای سیاست‌های این شرکت جهت استقرار ساختارهای جدید عرضه خدمات بیمه ای،سامانه فروش آنلاین بیمه‌های عمر مستمری حادثی در بیمه دی راه اندازی شد.

به گزارش اقتصادناب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی،امکان خرید آنلاین بیمه عمر مستمری حادثی این شرکت از طریق سامانه فروش آنلاین در اختیار مشتریان محترم قرار گرفت.

لازم به توضیح است بیمه‌های عمر مستمری حادثی،خدمتی جدید و انحصاری از بیمه دی می باشد که با رویکردی فراگیر و برای تأمین پوشش بیمه‌ای درصورت ایجاد حادثه برای تمامی اقشار جامعه طراحی و امکان خرید آسان آن به‌صورت آنلاین و حضوری فراهم شده است.به این ترتیب مشتریان گرامی این شرکت می‌توانند برای خرید بیمه‌نامه عمر مستمری حادثی با سرمایه دلخواه (از ۳۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان) از طریق سامانه فروش آنلاین بیمه دی به نشانی plus.dayins.com و یا پرتال اصلی شرکت اقدام کنند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا