اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیانتصاباتبیمهپول وسرمایهپیشخوان

رفع دغدغه‌های معیشتی کارکنان از مهم‌ترین ماموریت‌های معاونت توسعه به شمار می‌رود

دکتر سلیمانی در آیین تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع:

اقتصادناب_پاکدستی، حفظ منابع موجود و ارتقای آن از مهمترین محورهایی است که در شرح وظایف معاونت توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی تعریف شده است.

به گزارش اقتصادناب از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی که در آیین تکریم و معارفه معاونان توسعه مدیریت و منابع سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: این معاونت، ستون محکم و استوانه پایدار مجموعه بیمه مرکزی است و می تواند با قدرت تصمیم سازی و قوت عملکردی، گره های معیشتی کارکنان را باز کند.
رئیس کل بیمه مرکزی با قدردانی از تلاش های این معاونت در سال‌های گذشته ابراز امیدواری کرد: با حساسیت در انتخاب فردی امین، خدمتگذار و متخصص در این عرصه حرکت به سمت افق های درخشانتر ادامه می یابد.
وی تصریح کرد: ترکیب سرمایه گذاری و تلاش برای سودآوری دارایی های نهاد ناظر صنعت بیمه باید در راس ماموریت های این معاونت قرار گیرد.
دکتر سلیمانی، رفع دغدغه های معیشتی کارکنان را هم از موارد مهم معاونت یادشده، دانست و اظهار داشت: برطرف کردن مشکلات کارکنان به خصوص در حوزه درمان تکمیلی، مباحث آموزشی و نظایر آن از موضوعات با اهمیتی است که باید با دقت نسبت به آن اهتمام شود.
وی در همین راستا افزود: ماموریت اصلی آموزش در صنعت بیمه بر عهده پژوهشکده است اما سیاستگذاری در این حوزه از ماموریت های معاونت توسعه مدیریت و منابع به شمار می رود.
رئیس شورای عالی بیمه با قدردانی از مجید بهزادپور به دلیل تلاش های پیگیر در دوران تصدی خود از هادی عبداللهی معاون جدید خواست تا در ادامه مسیر، مجاهدت مضاعفی را داشته باشد.
گفتنی است در این نشست مجید بهزادپور گزارشی از دستاوردهای این معاونت ارائه کرد و هادی عبداللهی نیز با سپاسگزاری از اعتماد وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل به ایشان ابراز امیدواری کرد با هدایت و حمایت سکاندار نهاد ناظر و کوشش برای حفظ سرآمدی بیمه مرکزی در بین سازمان های مشابه، عملکردی شایسته از خود برجای گذارد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا