اخبار مهماقتصادیبیمهخراسان رضویویژهپیشخوان

رشد ۴۱ درصدی شعب بیمه دانا در مشهد

اقتصادناب_شعب بیمه دانا درشهر مشهد در سه ماهه پاییز سال جاری بیش از۴۱ درصدی رشد را تجربه کرده‌اند که بیشترین رشد مربوط به بیمه‌های عمر انفرادی و حوادث انفرادی است.

به گزارش اقتصادناب به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، حمید مالدار رییس شعبه آزادی مشهد این حبر را اعلام کرد و گفت:باتوجه به اینکه از مهرماه سال جاری فصل جدید فعالیت شرکت آغاز شده،بر اساس شاخص‌ تقویت حس همکاری وهمدلی، آمار حاصل شده نتیجه اش را رشد ۴۱درصدی نشان داد.

وی با بیان عملکرد شعبه آزادی مشهد افزود: درحال حاضر ۵۰ هزار بیمه شده در سطح استان خراسان رضوی از خدمات بیمه دانا استفاده می‌کنند که امیدواریم با بکارگیری شیوه‌های جدید و مناسب خدمت‌رسانی، از بازار بالقوه بیمه‌های اشخاص سهم حداکثری را جذب کنیم .

مالدار گفت: شعبه آزادی در ۱۰ ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۱۰درصد رشد داشته که بیشترین میزان آن رشد مربوط به رشته‌های عمر انفرادی و حوادث انفرادی است.سهم این شعبه از کل پرتفوی منطقه دو  در سال  ۹۶، ۳۴  درصد و در ۹ماهه امسال ۲۴درصد می باشد.

شعبه آزادی مشهد برای فعالیت‌های سال آینده خود در نظر دارد ضمن همسو بودن با شعبه صدور اموال (شعبه احمدآباد) به منظور حفظ ترکیب مناسب پرتفوی در مشهد، با هدف حفظ و‌ افزایش سهم بازار،گسترش و توانمندسازی شبکه فروش و تعامل با بیمه‌گذاران، فعالیت‌های خود را افزایش دهد.

در پایان خاطر نشان می شود استان خراسان رضوی با داشتن ۸ درصد جمعیت کشور و شهر مشهد به عنوان دومین کلان شهر بعد از تهران از پتانسیل مطلوبی در زمینه فعالیت بیمه‌ای برخوردار است و شعبه آزادی مشهد بیمه دانا از سال ۱۳۹۲به صورت تخصصی در زمینه صدور و خسارت بیمه‌های اشخاص فعالیت می‌کند. آزادی، آبکوه و احمدآباد، سه شعبه‌ای است که در شهر مشهد فعالیت دارند.

منبع:بیمه دانا

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا