اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

دکتر کاردگر مدیرعامل بیمه: آسیا نسبت خسارت در بیمه آسیا ۷.۱ درصد کاهش یافت

به گزارش سایت تحلیلی- خبری اقتصادناب و به نقل ازروابط عمومی بیمه آسیا، دکتر کاردگر در مراسم افتتاح شعبه ورامین بیمه آسیا گفت : پرداخت خسارت در اقصی نقاط کشور و ارائه خدمات شایسته بیمه ای به هموطنان افتخاری برای بیمه آسیا است که امیدواریم شایستگی حفظ آن را داشته باشیم. مدیرعامل بیمه آسیا با ارائه آمار و مقایسه چهار شرکت بزرگ بیمه خصوصی کشور در چهار ماهه نخست سال جاری، فاصله شرکت بیمه ­آسیا را فاصله­ ای معنادار و توسعه آن را خوب توصیف کرد.

نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا  با اشاره به نسبت خسارت۴۵/۷ درصدی بیمه آسیا در چهار ماهه اول سال جاری و کاهش ۷/۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ،اظهار داشت اختلاف معنادار نسبت خسارت بیمه آسیا و صنعت بیمه و کاهش نسبت خسارت نسبت به سال گذشته ، نمایانگرتحقق و موفقیت خط مشی بیمه آسیا در بخش کنترل و نظارت است که امیدواریم نتایج مثبت آن در سال جاری و سال آینده تداوم داشته باشد.

دکتر کاردگر با تصریح شرایط متغیر اقتصادی کشور، بر ارزیابی هرچه بیشتر ریسک، کنترل و نظارت، هوشیاری در مقابل گروه­ های کلاهبردار و .. تأکید و اظهار امیدواری کرد با تلاش و کوشش بیشتر سفره اقتصاد کشور، مردم و بیمه­ آسیا پربارتر شود.

مدیر عامل بیمه آسیا با اشاره به انتصابات جدید و تکمیل شدن هیات مدیره  بیمه­ آسیا، از همدلی و همراهی اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران و تک تک کارکنان در راستای دستیابی به اهداف بیمه ­آسیا قدردانی و بر تلاش بیش از پیش تأکید کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا