اخبار مهماقتصادیصنعت،معدن و تجارتمناسبتیویژه

درخشش ایران در وایف‌هازن هلند

 

اقتصادناب_به همت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، برای نخستین بار ۱۱ شرکت فعال ایرانی در زمینه گل و گیاه بیش از ۲۰۰ متر مربع از فضای این نمایشگاه را در قالب پاویون اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اختیار گرفتند.

‌- به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

یازدهمین نمایشگاه تخصصی – بین‌المللی گل و گیاه وایف هازن هلند از تاریخ ۱۶ تا ۱۸ آبان در مرکز نمایشگاهی iftf آمستردام برگزار شد. در مراسم افتتاحیه این رویداد علیرضا جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هلند و جمعی از مدیران وزارت جهاد کشاورزی حضور داشتند.

محمدجواد قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از این رویداد گزارشی از این رویداد ارسال کرد که در ادامه می‌خوانید:

رویداد وایف هازن- هلند (IFTF ۲۰۱۸) یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های صنعتی در زمینه آخرین تولیدات و محصولات گل و گیاه است که در دوره‌های مختلف آن نمایندگان و شرکت هایی از اروپا، شرق آسیا، افریقا و امریکای لاتین حضور دارند.

امسال به همت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، برای نخستین بار ۱۱ شرکت فعال ایرانی در زمینه تولید، پرورش و صادارت گل و گیاه بیش از ۲۰۰ متر مربع از فضای این نمایشگاه را در اختیار گرفتند.

این ۱۱ شرکت در طول برگزاری نمایشگاه ضمن معرفی محصولات خود به بازار گل و گیاه هلند به عنوان مهم‌ترین مرکز تولید و صادارت این محصول در سراسر جهان، موفق به مذاکره و عقد قراردادهای تجاری در فضای کسب و کار بین‌المللی با تجار و فعالان اقتصادی اروپایی شدند.

بسیاری از متخصصان و شرکت‌های فعال در زمنیه تولید و صادارت گل و گیاه از ظرفیت‌های ارزنده و متنوع کشورمان در کشت، پرورش، بسته‌بندی و نگهداری محصولات کشاورزی و گیاهی بی‌اطلاع بودند و به واسطه حضور درخشان این ۱۱ شرکت، در جریان این توانمندی‌ها قرار گرفتند.

گفتنی است که هیات‌های تجاری و اقتصادی ایران از جمله مشاور وزیر جهادکشاورزی در امور گلخانه‌ای و مدیران کل اقتصادی و گل و گیاه این وزارتخانه، کارشناسان و مسئولان تشکل‌های صنفی حوزه تولید و پرورش گل و گیاه تهران و نیز دانشگاه آزاد اسلامی در طول برپایی نمایشگاه ضمن بازدید از مراکز تولید و پرورش و صادرات گل و گیاه هلند بازدید کردند.

هدف از این بازدیدها برنامه‌ریزی به منظور تقویت و توسعه ارتباطات تجاری و مبادلات اقتصادی شرکت‌های ایرانی با همتایان خارجی خصوصا کشور هلند بوده است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا