اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

خدمات ویژه سینابان به ۲۴۰۰۰ تن از کارکنان و بازنشستگان بانک کشاورزی کشور

اقتصادناب_ مهندس شیرکانی مدیرعامل شرکت بیمه سینا به همراه محمد رضائی نماینده بنیادعلوی و نایب رئیس هیات مدیره بیمه سینا و نیز مهندس خمسه مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای مهراندیش در دفتر کاری مدیرعامل در جمع خبرنگاران رسانه حاضر شدند تا در خصوص طرح جدید سینابان برای کارکنان و بازنشستگان بانک کشاورزی توضیحات کامل را ارایه دهند.

به گزارش اقتصادناب در ابتدا شیرکانی از طرح از چند و چون آن این گونه گفت:این بیمه نامه علاوه بر خدمات رسانی بیمه ای به مردم در حوزه سرمایه گذاری نیز بسیار مناسب است.
مهم ترین موضوع این این بیمه نامه اندوخته ریاضی و بازنشستگی مناسب کارکنان و بازنشستگان بانک کشاورزی است. در حال حاضر فقط کارکنان و بازنشستگان بیمه عمر خریداری کرده اند و خانواده های این کارکنان در مراحل بعد به آن اضافه میشوند.
در کنار فعالیت های متعدد بیمه ای در بخش های صدور بیمه نامه های ادوات کشاورزی و اتومبیل و مانده بدهکار بیمه عمر سینابان با این طرح جدید به آن اضافه شد .

با این طرح پیوند و غرابت بیشتری با مجموعه باک کشاورزی ایجاد می شود و حال بیش از ۲۰ درصد پرتفوی بیمه سینا را بیمه های عمر و سرمایه گذاری تشکیل می دهد.این بیمه نامه ها بیشتر براساس اندوخته و بازنشستگی است به دلیل وجود بیمه تکمیلی درمان برای کارکنان محترم بانک به اندوخته و سرمایه گذاری در این نوع بیمه بیشتر توجه شده است.

شیرکانی در خصوص نگه داری این وجوهات نیز گفت تمامی این مبالغ در حساب جداگانه نگه داری می شود و بر اساس آیین نامه شماره ۶۰می توان از آن برای خرید ملک و سرمایه گذاری در بورس و سهام و طلا نیز بهره برد.

در ادامه خمسه،مدیر عامل شرکت خدمات بیمه ای مهراندیش به زوایای دیگر آن مهم اشاره کرد و با اعلام پنهان بودن زوایای این طرح گفت:بیمه عمر و سرمایه گذاری سینابان کارکنان بانک کشاورزی به مدت بیست سال و با مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان و افزایش ۱۰ درصد سالانه کار خود را آغاز و کارکنان حق بیمه ماهیانه را با ساز وکار اداری از طریق پرتال سازمانی بانک واریز خواهند کرد.تمامی این بیمه نامه ها در حال حاضر صادر شده است و بدون شک این بیمه نامه یک مستمری مناسب برای بیمه شدگان است.

خاطر نشان میشود سهام داران شرکت خدمات بیمه ای مهر اندیش از کارکنان بانک کشاورزی تشکیل شده اند.

در پایان رضایی از اعضای هیِئت مدیره از شرایط ایده آل و مطلوب بیمه سینا در کشور به خصوص در بخش درمان و عمر خبر داد که ذخیره ریاضی در بیمه های عمر و نیز بازپرداخت این بیمه ها بدون هیچ مشکلی در این شرکت پرداخت خواهد شد.

خوب است بدانیم صنعت بیمه که بیش از ۸۰ سال است در ایران فعالیت می کند همچنان به صورت سنتی اداره می شود و در این دو سه سال اخیر به سوی مدرنیته گام برداشته .دلیل این مدعا حضور بیش از ۵۰ درصدی بیمه در اقتصاد دنیا و ۰٫۰۲ درصدی آن در ایران است.

نکته پایانی اینکه با توجه به تورم طرحی نو در دستور کار قرار گرفته تا به عنوان یک صندوق سرمایه گذاری در بیمه های عمر از ارزش ان نکاهد

منبع :بیمه سینا

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا