اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

حمایت بیمه ایران از صنعت گردشگری با پوشش بیمه ای گردشگران خارجی

اقتصادناب_چک خسارت دو گردشگر فوت شده آلمانی از سوی بیمه ایران به نماینده سفارت آلمان در ایران تقدیم شد.

 به گزارش اقتصاد ناب به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، آقای پورکیانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در مراسم اهدای چک خسارت فوت دو گردشگر آلمانی تصریح کرد: بیمه ایران به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین شرکت بیمه ای کشور خود را ملزم به اصل مشتری مداری و متعهد می داند در کوتاه ترین زمان ممکن و در یک چارچوب عادلانه خسارت بیمه گزاران را بررسی و جبران کند.

آقای پورکیانی افزود : بیمه ایران وظیفه خود می داند از تمامی صنایع کشور از جمله صنعت گردشگری حمایت ویژه کند.

مدیرعامل بیمه ایران با ابراز تاسف از بروز حادثه تصادف برای اتوبوس حامل گردشگران آلمانی که متاسفانه منجر به فوت دو نفر از آنان شد، گفت: یکی از مجتمع های بزرگ و تخصصی بیمه ایران در زمینه گردشگری ایفای نقش می کند.

در ادامه این مراسم، آقای جهنده معاون مدیرکل حوزه ایرانیان وزارت امور خارجه با تشکر از اقدام بیمه ایران در جبران این خسارت تصریح کرد: هرچه تلاش کنیم جمهوری اسلامی ایران را به نحو احسن به اتباع کشورهای دیگر معرفی کنیم در اصلاح دیدگاه جهانیان نسبت به کشورمان بسیار موثر است و اینگونه اقدامات در جهت توسعه گردشگری ایران بسیار کارساز و موثر خواهد بود.

در ادامه خانم برژینسکی رییس بخش کنسولی سفارت آلمان در ایران باتشکر از زحمات مسوولان بیمه ایران در جبران خسارت حادثه دیدگان این تصادف رانندگی، اظهار امیدواری کرد که دیگر چنین حوادث تاسف باری رخ ندهد.

در پایان این جلسه که باحضور رییس شورای فنی، مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران، مدیرکل و مدیران بیمه ایران استان فارس برگزار شد، چک جبران خسارت دو تبعه فوت شده آلمانی به نماینده سفارت آلمان برای پرداخت به بازماندگان آنان تقدیم شد.

شایان ذکر است اتوبوس حامل گردشگران آلمانی سال گذشته در محور اصفهان شیراز‏ واژگون شد که در این حادثه دو نفر از اتباع آلمان فوت و چندین نفر مصدوم شدند. با پیگیریهای مدیریت بیمه ایران استان فارس پس از تکمیل مدارک اولیه در مرودشت و تشکیل پرونده، نهایتا پرداخت دیه دونفر فوتی تایید شد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا