اخبار مهماقتصادیبیمهمقالاتویژهپیشخوان

حفظ سلامتی بیمه شدگان، یک گام به جلو در بیمه درمان تکمیلی

اقتصادناب_همواره در بیمه های درمانی خدمات بیمه ای در حین بیماری ارائه می شود،اما در این نوع خاص خدمت رسانی که به نام «پرونشن» تعریف شده است، وضعیت جسمانی بیمه شده به طور مرتب چک و کنترل می شود تا به بیماری مبتلا نشود.

به گزارش اقتصادناب مهدی بابایی،مدیرعامل شرکت خدمات رسان و کمک رسان «پیشکام الوند اتحاد» با نام تجاری «درمانت» درباره نحوه شکل گیری این شرکت گفت:درمانت که یک شرکت ارائه خدمات درمانی است؛ از ابتدای مردادماه از بیمه سامان مستقل شده است.

وی هدف از این اقدام را بهبود خدمات درمانی بیمه سامان از طریق برون سپاری عنوان کرد و افزود:در این اقدام خسارت های درمان تخصصی تر دنبال شود و هدف این است که تمام خدمات پاراکلینیکی و بستری بیماران بدون هیچ پرداخت دیگری انجام شود.

بابایی با تاکید بر این که تلاش برای دیجیتالی کردن پرداخت خسارت توسط درمانت با جدیت دنبال می شود خاطرنشان کرد:سعی ما بر این است که بتوانیم با تمام مراکز درمانی در تمام کشور قرارداد داشته باشیم،همچنین خسارت را مانند بسیاری از کشورهای خاورمیانه دیجیتالی و بدون کاغذ کنیم.

وی در تشریح نوعی خدمت منحصر به فرد برای حفظ سلامت بیمه شدگان نیز گفت:همواره در بیمه های درمانی خدمات بیمه ای در حین بیماری ارائه می شود،اما در این نوع خاص خدمت رسانی که به نام «پرونشن» تعریف شده است، وضعیت جسمانی بیمه شده به طور مرتب چک و کنترل می شود تا به بیماری مبتلا نشود.

مدیرعامل شرکت خدمات رسانی و کمک رسانی «پیشکام الوند اتحاد» با بیان این که خدمت مذکور اکنون با کمک بانک سامان و پرداخت الکترونیک سامان در قالب «کارت الکترونیک درمان» در مرحله پایلوت است یادآور شد:این کارت یک کارتِ چند منظوره برای ایجاد سهولت در دریافت خدمات درمانی است و همزمان امکان بازپرداخت خسارت درمان به حساب متصل به کارت بیمه شده را نیز دارد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا