اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

حضور مدیرعامل و هیات همراه بیمه “تجارت ‌نو”در دل کمیته امداد حضرت امام(ره)

 

اقتصادناب_خدمات رسانی بیمه درمان تکمیلی بیمه “تجارت‌نو” به کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) و خانوداه‌های آنها با رونمایی از نرم افزار ویژه پرداخت خسارت درمان به صورت رسمی آغاز شد.

به گزارش اقتصادناب به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو، مدیر عامل بیمه “تجارت‌نو” به همراه جمعی ازمدیران شان با حضور در شعبه مستقر این بیمه در ساختمان مرکزی کمیته امداد امام خمینی (ره) از نزدیک در جریان روند بررسی، پرداخت خسارت و صدور بیمه‌نامه در همه رشته‌های بیمه‌ای قرارگرفت و راهکارهای لازم برای تسریع پرداخت خسارت و ارائه خدمات ویژه به کارمندان مستقر در این مرکز ارائه شد.
علی‌رضا بنی‌اسدی قائم ‌مقام مدیر عامل در خصوص این بازدید گفت: حضور مدیرعامل و هیات همراه، جایگاه ویژه بیمه شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) در بیمه تجارت‌نو را برای ما خاطر نشان می کند و امیدواریم با حسن تعامل فی مابین شاهد ارتقای سطح همکاری و استمرار آن در سنوات آینده باشیم.
ایشان برخی شاخصه های خدمات بیمه درمان تکمیلی برای کارکنان این سازمان راا نیز برشمردند از جمله امکان صدوربیمه نامه، معرفی آنلاین، ارسال مدارک از طریق سیستم مجازی در لحظه و واریز هزینه های درمانی به حساب بیمه شدگان در تمامی مراکز درمانی طرف قرارداد سراسر کشور .

بنی اسدی با تاکید بر توصیه های لازم به همکاران خدوم در جهت انجام امور مربوطه درکوتاه‌ترین زمان در پایان افزود: خدمات رسانی شایسته؛ محور تمامی فعالیت های بیمه تجارت‌ نو است که تلاش می کنیم در این سازمان هم به بهترین شکل محقق شود.

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا