اخبار مهماقتصادیبیمهفرهنگیویژهپیشخوان

حضور بیمه‌دات‌کام، استارتاپ موفق ایرانی در نمایشگاه Finex

انتخاب مناسب‌ترین بیمه برای هرکدام از ما با توجه به سن و سال، مکان و سبک زندگی منحصر به فردمان می‌تواند فرایندی طولانی و سخت باشد. خیلی از مردم آگاهی مناسب برای انتخاب صحیح نوع بیمه را ندارند، انتخابی که اگر اشتباه انجام شود عواقب خوبی نخواهد داشت.

به گزارش اقتصاد ناب، انتخاب مناسب‌ترین بیمه برای هرکدام از ما با توجه به سن و سال، مکان و سبک زندگی منحصر به فردمان می‌تواند فرایندی طولانی و سخت باشد. بسیاری از ما زمان این را نداریم که برای مقایسه و گرفتن قیمت بیمه‌ها، به همه دفاتر مختلف بیمه مراجعه کنیم. از طرفی خیلی از مردم آگاهی مناسب و کافی برای انتخاب صحیح نوع بیمه را ندارند، انتخابی که اگر اشتباه انجام شود عواقب خوبی نخواهد داشت.

 بیمه دات کام ،یکی از کسب و کارهای جدید در زمینه بیمه است، این سرویس آنلاین انتخاب بیمه، به کاربران اجازه می‌دهد بدون صرف زمان زیاد و سفرهای طولانی شهری، به شکل آنلاین بیمه مورد نظر خود را گزینش کنند. انتخابی که برای افراد مختلف جامعه با توجه به فعالیت‌ها، شغل و سبک و سطح زندگی متفاوت است، در وب‌سایت بیمه‌دات‌کام همه این افراد می‌توانند بیمه‌های مختلف را با هم مقایسه کنند، قیمت‌ها را سنجیده و در نهایت انتخاب کنند.

این برند با طراحی کمپین‌های دیجیتال و مسابقه‌های جذاب در فضای مجازی، اقدام به آشنا کردن مردم با انواع بیمه‌ها کرده است. در یکی از این کمپین‌ها کاربران با انتخاب سفرها، شیوه‌های رانندگی و بیمه‌های مورد علاقه خود و نوشتنشان در صفحه اینستاگرام و در نهایت ثبت شماره تلفن خود در صفحه وب‌سایت، برنده جوایزی مانند سه سفر هیجان‌انگیز با توجه به علایق و انتخاب‌هایشان و سه تخفیف بیمه شخص ثالثمی‌شدند.

اما این برند در کنار فعالیت‌های دیجیتال، حضور پررنگی در رویدادها و نمایشگاه‌های مربوط به کسب و کار بیمه دارد. در هفته‌ای که گذشت بیمه‌دات‌کام در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه یا Finex نیز شرکت داشت. در این بزرگترین رویداد بازارهای مالی خاور میانه، که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس کل بیمه مرکزی، رئیس سازمان بورس و جمعی از مسئولان شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی داخلی و خارجی برگزار شد، بیمه‌دات‌کام در حضور مدیران بیمه‌های برتر کشور مانند بیمه دنا و بیمه ایران، دستاوردها و نوآوری‌های خود را ارائه داد و چندین تفاهمنامه همکاری نیز با دیگر شرکت‌ها امضا کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا