اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

جوایز جشنواره “به وقت شکوفه های تجارت‌نو” به برندگان اهدا شد

اقتصادناب_جوایز نمایندگان شرکت بیمه تجارت‌نو که رشد بالای ۳۰ درصد فروش را در رشته های بیمه ای به غیر ازبیمه (شخص ثالث،کشتی و هواپیما، زندگی و درمان گروهی ) نسبت به میانگین ۱۰ ماهه ابتدای سال ۹۹ را محقق کرده اند، اهدا شد.

به گزارش اقتصادناب از روابط عمومی شرکت بیمه تجارت‌نو، جشنواره به وقت شکوفه های تجارت‌نو ۱۲ بهمن ماه سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرد و ۱۲ فروردین سالجاری هم به کار خود پایان داد.

دراین جشنواره ، ۱۶۷ نفرنماینده برنده شده اند که نفر اول تا پنجم آنها به ترتیب میلاد دستغیب، سید علی طباطبایی رنجبران، علی شکاری، حوریه زندی و معصومه حیدری صفری کوچی هستند .

هدف از برگزاری این جشنواره، ایجاد فرصتی مناسب برای نمایندگان برای تقویت عملکرد شبکه فروش، جذب مشتریان و ارائه محصولات بیمه ای بوده  که بررسی ها نشان می دهد، نتایج به دست آمده رضایت بخش بود.

برگزاری چنین جشنواره هایی درگذشته هم درشرکت بیمه تجارت‌نو سابقه داشته که نتایج حاصله مورد قبول بوده و باعث ایجاد فضای رقابتی میان نمایندگان و گسترش پوشش های بیمه‌ای در سطح جامعه شده است. همچنین جشنواره عید تا عید بیمه تجارت‌نو از ۲۳ اردیبهشت (عیدسعید فطر) سال جاری شروع شده و تا ۷مرداد (عید غدیرخم ) هم ادامه دارد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا