اخبار مهماقتصادیبیمهمجلسویژهپیشخوان

جلسه سه جانبه مجلس درباره تحقیق و تفحص بیمه ایران

جلسه سه جانبه مجلس درباره”تحقیق و تفحص بیمه ایران”

نماینده مردم جهرم در مجلس از برگزاری جلسه بین رؤسای کمیسیون اقتصادی مجلس، بیمه ایران و طراح” طرح تحقیق و تفحص” این بیمه در مجلس خبر داد

به گزارش اقتصاد ناب،محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به طرح تحقیق و تفحص از بیمه ایران، اظهار داشت: طرح مذکور تقدیم هیئت رئیسه شده و برای بررسی به کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ارجاع شده است.

وی با بیان اینکه قرار است جلسه‌ای سه جانبه در کمیسیون اقتصادی با حضور رئیس بیمه ایران، رئیس کمیسیون اقتصادی و بنده به عنوان طراح این تفحص تشکیل شود، افزود: این جلسه هفته آینده و به منظور بررسی محورهای تحقیق و تفحص برگزار می‌شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس با تاکید بر اینکه ۵۰ درصد بازار بیمه کشور در اختیار بیمه ایران است، گفت: بیمه‌ها در قبال وجهی که از مردم دریافت می‌کنند نسبت به بیمه‌گزاران مسئول هستند و باید خدمات را به‌موقع به آنها ارائه دهند. تأخیر در ارائه خدمات از سوی مسئولان بیمه ایران به بیمه‌گذاران و همچنین موضوع واگذاری نمایندگی‌های این بیمه مهمترین محور تحقیق و تفحص است.

رضایی‌کوچی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از بیمه ایران به قوت خود باقی است، تصریح کرد:‌ پس از برگزاری جلسه سه جانبه و رفع ابهامات در مورد تحقیق و تفحص از بیمه ایران، با ارائه مجدد آن به هیئت رئیسه برای بررسی در صحن علنی پارلمان، تصمیم‌گیری می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا