اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

جزئیات جدیدترین محصول بیمه عمر بیمه معلم برای دانش اموزان

اقتصادناب_مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم تصریح کرد : در طرح اکسیر زندگی بیمه معلم که با مجوز بیمه مرکزی روانه بازار شده پوشش فوت مادام العمر تا سقف ٢٠٠ میلیون تومان وجود دارد، همچنین مستمری که به دانش اموزان تعلق می گیرد به صورت مادام العمرخواهد بود.

به گزارش اقتصادناب به نقل از روابط عمومی بیمه معلم ، شرکت بیمه معلم جهت تحقق برنامه ششم توسعه و در راستای عمل به سیاستهای بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران “جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه های زندگی، توسعه این رشته بیمه ای را از  سال ٩٣ جزء پنج استراتژی اصلی خود قرار داد”.

 به این منظور یک نقشه راه با نام “مدرسه زندگی بیمه معلم” تدوین شد که شالوده این نقشه با اتکاء بر فرهنگ سازی پایه گذاری گردیده است.

 گفتنی است بیمه معلم تلاش کرده تا در حرکتی هوشمندانه از انعقاد قرارداد با آموزش و پرورش در جهت توسعه بیمه های زندگی و فرهنگ سازی پس انداز و خرید بیمه در دانش آموزان بهره برد.

 استراتژی بیمه معلم در توسعه بیمه های عمر و زندگی با تکیه بر ایفا مسئولیت های اجتماعی در راستای ضرورت فرهنگ سازی بیمه از دوران کودکی و نوجوانی سبب شد، تا مجموعه خدمات این شرکت بیمه ای به دانش اموزان تنها در بیمه نامه حوادث خلاصه نشده و پکیج کاملی از خدمات بیمه ای با محوریت بیمه های عمر در دستور کار قرار گیرد.

 بازی جدید “زنگ مدرسه دوم ” هدیه بیمه معلم به دانش اموزان در ١٣ آبان

سعید گیوه چی، مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم در این خصوص به واحد رسانه روابط عمومی می گوید: در تدوین نقشه راه جهت توسعه بیمه های زندگی از ابزارهایی چون “بازی “و “Game / گیم” بهره گرفته شد چرا که مرور تجارب کشورهای توسعه یافته نشان داد که توسعه بیمه های زندگی از دوران کودکی و نوجوانی با اتکاء بر ابزارهای های نوآورانه آغاز می شود، در این راستا بازی اول در بیمه معلم با نام “بیست” اجرایی شد.

 سعید گیوه چی تاکید کرد: در پی آثار مثبت عملیاتی شدن بازی “بیست / ۲۰″، بازی دوم با نام زنگ مدرسه  و “کارخانه رویایی”وارد بازار شد.

 مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم از پیاده سازی بازی چهارم با عنوان  “زنگ مدرسه دوم” به مناسبت ١٣ آبان روز دانش آموز در سال جاری خبر داد و گفت : با محوریت فرهنگ سازی بیمه های عمر و نقش پس انداز بازی چهارم نیز عملیاتی گردید.

 وی همکاری بیمه معلم با آموزش و پرورش را فراتر از بیمه حوادث دانست و هدف اصلی این شرکت بیمه ای را افزایش ضریب نفوذ بیمه عمر با اتکاء بر فرهنگ سازی معرفی کرد.

 سعید گیوه چی برضرورت اشاعه مفاهیم بیمه ای در نسل دانش آموز تاکید کرد و گفت: بیمه  معلم همچنین جهت فرهنگ سازی انتشار ۵ جلد کتاب داستان کودکان را با مفاهیم بیمه های عمر و پس انداز در دستور کار قرار داد.

 اکسیر زندگی در بیمه معلم

سعید گیوه چی در ادامه با اشاره به همگام کردن فرهنگ سازی و تولید محصول عمر در بیمه معلم از پیاده سازی طرح “إکسیر زندگی” خبر داد و گفت: این طرح یک بیمه عمر و سرمایه گذاری است که والدین دانش آموزان می توانند با خرید این محصول آینده فرزندان خود را تأمین کنند .

 وی با بیان اینکه بیمه معلم در همکاری با آموزش و پرورش تامین حال و اتیه دانش آموزان را در دستور کار قرار داده در تشریح جزییات طرح إکسیر زندگی اذعان داشت: محصول إکسیر علاوه بر اینکه به عنوان یک بیمه عمر می تواند سرمایه گذاری مناسبی برای دوران تحصیل باشد به دلیل پوشش های مستمری منحصربفرد می تواند در اینده نیز تامین کننده زندگی افراد باشد.

 مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم تصریح کرد : در طرح اکسیر زندگی بیمه معلم که با مجوز بیمه مرکزی روانه بازار شده پوشش فوت مادام العمر تا سقف ٢٠٠ میلیون تومان وجود دارد، همچنین مستمری که به دانش اموزان تعلق می گیرد به صورت مادام العمرخواهد بود.

 در بیمه زندگی و سرمایه گذاری /طرح اکسیر/ بیمه معلم علاوه بر برخورداری از پوشش های مختلف بیمه های اشخاص و سرمایه گذاری مطمئن، مهارت پس انداز کردن را به فرزندان ایران زمین و خانواده ها آموزش میدهد.

سعید گیوه چی در تشریح ویژگی های منحصر بفرد این طرح اشاره داشت : علاوه بر اینکه پس از سی سال  می توانند سرمایه و اندوخته خود را دریافت کنند، در ادامه مسیر می توانند آن را به مستمری
تبدیل کنند  و علاوه بر پوشش فوت و مستمری پس از سی سال که از دوره مستمری بگذرد مبلغ تشکیل سرمایه نیز به بیمه گذار عودت داده می شود.

 مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم با بیان اینکه بیمه اکسیر زندگی، مهارت پس انداز را به دانش اموزان می اموزد تاکید داشت: استراتژی بیمه معلم در فروش ” اکسیر” اشاعه فرهنگ پس انداز در خانواده هاست.

 این مدیر بیمه ای در پایان خاطر نشان ساخت: مغفول ماندن ضعف فرهنگ سازی در بیمه های عمر حلقه مفقوده توسعه بیمه های عمر است که بزرگترین ضعف بیمه گران در اشاعه این محصول محسوب می شود.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا