اجتماعیاخبار مهماقتصادیبیمهویژهپیشخوان

جزئیاتی از طرح جدید بیمه درمان خانواده ” آسماری”

 

اقتصادناب_”کیان وش اظهار کرد: تلاش کردیم با ارایه محصولات نوین و رعایت اصل مدیریت ریسک همراه با سرویس دهی مناسب سنت بدی که در صنعت بیمه در حوزه بیمه درمان با ضریب خسارت بالا و زیان دهی وجود دارد را بشکنیم.”

به گزارش اقتصادناب،ناصر کیان وش ، مدیرعامل بیمه آسماری ، با بیان اینکه به دنبال کسب هر پرتفویی نیستیم بر ضرورت مدیریت و ارزیابی ریسک در حوزه درمان تاکید کرد  گفت : نرخ های بیمه اسماری  بعضا بالاتر سایر نرخ ها است و معتقدیم ارایه نرخ فنی همراه با ارزیابی ریسک نفطه قوت عملکرد ما محسوب می شود.

وی افزود: در حالیکه بیمه نامه درمان در سایر شرکت های بیمه به چالش تبدیل شده  اما در شرکت بیمه آسماری به دلیل نرخ های منطقی و همکاری با شرکت کمک رسان نه تنها زیان ده نبوده که برای شرکت سودآوری را نیز در پی داشته است  چرا که به دور از  سیاست های هیجانی نرخ ها را منطقی ارائه کرده و  فروش قسطی نیز نداریم.

کیان وش اظهار کرد: تلاش کردیم با ارایه محصولات نوین و رعایت اصل مدیریت ریسک همراه با سرویس دهی مناسب سنت بدی که در صنعت بیمه در حوزه بیمه درمان با ضریب خسارت بالا و زیان دهی وجود دارد را بشکنیم.

وی در ادامه از طرح بیمه درمان خانواده درشهرستانها خبر داد و گفت: این طرح توسط تیم توسعه بازار اسماری متشکل از کارشناسان حوزه بازاریابی و
بازارسنجی تولید شده که با احتیاط در حال گسترش ان هستیم.

به گفته وی با توجه به فعالیت اغلب شرکتهای بیمه در حوزه درمان در تهران ، تلاش کردیم بیمه نامه درمان را با هدف توسعه در شهرستانها برای دهکهای پایین و با حق بیمه کمتر در دستور کار قرار دهیم.

به گفته وی این طرح مربوط به خانواده های پنج نفره و کمتر و همچنین شرکتهای زیر ۵٠ نفر هست.

کیان وش تصریح کرد: تا پایان سال جاری و درراستای خدمت رسانی به بیمه گزاران چندین محصول جدید  و انحصاری در حوزه درمان با مجوز بیمه مرکزی را روانه بازار می کنیم.

مدیرعامل بیمه آسماری در ادامه از معضل فروش بیمه های عمر در برخی از مناطق آزاد گفت و افزود : در منطقه آزاد قشم فروش بیمه عمر مقدور نیست چراکه به لحاظ اعتقادی مردم این منطقه از بیمه های عمر استقبال نمی کنند ، از سوی دیگر فروش بیمه عمر در منطقه آزاد کیش نیز چندان با استقبال مواجه نیست چراکه این منطقه توریستی است و جمعیت ساکن آن هم تعداد قابل توجهی نیست و به دلیل کمبود جمعیت مقیم از این رشته در این جزیره نیز استقبال نشده است.

وی در ادامه  به تحمیل هزینه های ارزی شرکت های بیمه اشاره  و اذعان داشت : تسعیر ارز با نرخ نیمایی هزینه های سنگینی را به شرکت های بیمه تحمیل می کند خصوصا برای شرکت هایی بیمه های مسافرتی  این مسئله معضل است.

به گفته وی تغییرات نرخ ارز اثر مطلوبی در شرکت های بیمه ندارد و باید برای آن چاره اندیشی کرد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا