اخبار مهماقتصاد و داراییاقتصادیبیمهپول وسرمایهپیشخوان

توزیع ۳۰۰ ریال سود به ازاء هر سهم در بیمه معلم

اقتصادناب_جمع عمومی عادی سالیانه بیمه معلم با حضور ۸۸/۱۳ درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس مستقل شرکت،،، با حضور دکتر غلامرضا حیدری کردزنگنه به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و رئیس مجمع بصورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش اقتصادناب  به نقل از روابط عمومی بیمه معلم ، در این جلسه با پخش گزارش ویدئویی، عملکرد بیمه معلم در سال مالی ۱۳۹۹ مورد بررسی قرار گرفت و فعالیتهای بیمه معلم در سال مورد گزارش برای سهامداران به تصویر کشیده شد.
لازم بذکر است ، این کلیپ ویدئو علاوه بر اینکه نمایانگر فعالیتهای یکساله بیمه معلم است، با محوریت کرونا تهیه‌شد تا گامی دیگر در راستای فرهنگ‌سازی در این حوزه برداشته شود.
در این راستا آمار عملکرد بیمه معلم در سال ۹۹ نشان می‌دهد این شرکت در سال مالی مذکور توانست حق بیمه‌ای معادل با ۳۰,۶۸۷ میلیارد ریال را تولید نماید که نسبت به سال گذشته، دارای رشدی ۲۹ درصد بوده است.


لازم بذکر است، بیمه معلم در سال ۹۹ مبلغ ۲۲.۲۴۰ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده است.
از دیگر دستاوردهای شرکت بیمه معلم، افزایش ۲۱.۴ درصدی حق بیمه مستقل در سال ۹۹ است.
بر اساس این گزارش، بررسی سرمایه‌گذاری‌های بیمه معلم در سال ۹۹ حاکی از آن است که، سود سرمایه‌گذاری سال ۹۹ نسبت به سال قبل به میزان ۱۹۱ درصد افزایش یافته است.
در همین زمینه بیمه معلم در سال ۹۹ اقداماتی چون تقویت شبکه فروش از طریق پالایش نمایندگان، افزایش سرویس‌های الکترونیک قابل ارائه به مشتریان، توسعه نظام بودجه‌ریزی شرکت مبتنی بر سود و زیان و توانگری مالی، توسعه ارائه خدمات آنلاین و فروش غیر حضوری، بازنگری سیستم باشگاه مشتریان و اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغی و… را در دستور کار قرار داده است.
بنابراین گزارش در نهایت صورت‌های مالی سال ۹۹ شرکت بیمه معلم با کسب اکثریت آراء تصویب شد.
بر اساس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه معلم، مقرر گردید به ازاء هر سهم ۳۰۰ ریال سود توزیع گردد.
همچنین روزنامه دنیای‌اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی انتخاب شد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا